pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Palenie

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Fajtekx
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-23, 12:07

Post autor: Fajtekx »

Nie każda osoba tak samo nieprzyjemnie pachnie. Wiem po sobie. Sama jestem osobą, która dużo pali i od której czuć, że pali.



__________
www.serwis-uslugowy.pl/jakie-formy-moty ... najlepiej/

[ Dodano: 2015-09-28, 08:07 ]
Palę od 10 lat. Próbowałem rzucić, ale nie udało mi się tego zrobić. Macie sprawdzoną metodę?









____________
www.uslugi-globalne.pl/wyjazdy-w-delega ... h-odmowic/
Qartaz
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-05, 15:10

Post autor: Qartaz »

Lubię palić, ale ze względu na to, że jest to szkodliwe, to chciałabym rzucić. Znacie dobry sposób?
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Re

Post autor: walio »

Sama kiedyś sporo paliłam, było też kilka prób rzucenia palenia. Jednak udało mi się dopiero gdy przeprowadziłam ozonowanie mieszkania http://www.ozonersi.pl/ i pozbyłam się zapachu papierosów na dobre z domu.
void
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2016-05-20, 15:16

Post autor: void »

Mój chłopak pali, nic z tym nie mogę zrobić. Jak zmądrzeje to może rzuci. Póki co dbam chociaż o to, by nie chodził z tymi brzydkimi opakowaniami i kupiłam mu eleganckie etui na papierosy . Kiedy rzuci będzie mógł sobie je na coś innego przeznaczyć, może jakieś podręczne drobiazgi :)
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

Nie, ewentualnie rzadko dla towarzystwa...
Ale mam znajomych z tym problemem - jeden z nich poradził sobie online - co ciekawe :D
Skorzystal z uslug tej babeczki www.maria-doroniewicz.pl :beer:
kostuszka
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2018-10-19, 18:22

Re: Palenie

Post autor: kostuszka »

Silna wola ;) Rzucanie palenia to przede wszystkim samokontrola i wiara w sukces . Próbując rzucić palenie na sucho wydawało mi się to niemożliwe. W chwili trzęsawki na papierosa skierowałem swoje kroki do apteki po tabletki Tabex. Preparat stosuje się w celu odzwyczajenia od używania nikotyny. Należy podkreślić, że osiągnięcie wyleczenia wymaga od osoby palącej silnej woli pozbycia się nałogu palenie tytoniu.
Awatar użytkownika
s_ca
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2019-01-04, 12:02

Re: Palenie

Post autor: s_ca »

Bardzo przydatne informacje! Dzięki wielkie, na pewno mi się to przyda :)
Kochać kogoś i być kochanym to najcenniejsza rzecz na świecie.
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: Palenie

Post autor: rrrosalita »

Jak usunąc zapach dymu papierosowego w domu? ie mam na mysli mebli ,czy dywanów, w których siedzi zapach,ale o powietrze. U nas na klatc schodowej palą papierochy i no nie wytrzymam zaraz, wszytsko mi przez drzwi włazi.. :(
lechleszek
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-05-05, 16:06

Re: Palenie

Post autor: lechleszek »

Moim zdaniem nie da się usunąć takiego zapachu jeśli ktoś pali w domu. Dla mnie to potworny smród.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Palenie

Post autor: crystalka »

też nie cierpię tego zapachu, zawsze jak jeździłam do rodziców to nie mogłam wytrzymać, bo cały dom zadymiony, mama bardzo dużo paliła, w kocu jakoś udalo sie ja namówić na rzucenie, kupiłam jej nawet recigar żby jej pomóc, podziałało, od paru tygodni już nie pali, dom przestał śmierdzieć fajkami
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Re: Palenie

Post autor: zbyhu »

u mnie rodzice też palili. Namówiłem ich na rzucenie. Mówili że to ciężkie i nie dadzą rady. Kupiliśmy im tabletki Recigar aby jakoś ich wspomóc w walce z nałogiem. Nie palą już miesiąc. Zobaczymy ile wytrwają.
ODPOWIEDZ