pompy abs, abs pump

wiercenie studni

[sprzedam] prezentacje maturalne z języka polskiego

Forumowe targowisko, czyli kupie, sprzedam, wymienię itp.<br>Nowe wątki tylko dla zasłużonych użytkowników powyżej 10 postów.
_adi
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-09-06, 15:34

[sprzedam] prezentacje maturalne z języka polskiego

Post autor: _adi »

Mam do sprzedania kilka prezentacji maturalnych z języka polskiego. Wszystkie były przygotowane specjalnie na maturę 2011. Nie kupujcie innych w sieci, bo ja już to wcześniej zrobiłem i ich esencje są zawarte w moich pracach.

1. Frazeologia dziennikarstwa sportowego. Omów na wybranych przykładach.
(tekst prezentacji, bibliografia, plan prezentacji, prezentacja multimedialna, film, pytania od komisji) - 50zł

2. Motyw przyjaźni w literaturze.
(tekst prezentacji, bibliografia, plan prezentacji, karta cytatów, pytania od komisji) - 50zł

3. Zbadaj, jak romantycy, pozytywiści, naturaliści mówią o mieście. Przywołaj dwa wybrane teksty.
(tekst prezentacji, bibliografia, plan prezentacji, karta cytatów, pytania od komisji) - 50zł

4. Portret żony w literaturze. Omów temat na wybranych przykładach.
(tekst prezentacji, bibliografia, plan prezentacji, karta cytatów, pytania od komisji) - 50zł

5. Pieniądze i kariera zawodowa w życiu bohaterów literackich. Omów na wybranych przykładach.
(tekst prezentacji, bibliografia, plan prezentacji, karta cytatów, pytania od komisji) - 50zł

6. Na wybranych przykładach omów zjawisko turpizmu w literaturze pięknej.
(tekst prezentacji, bibliografia, plan prezentacji, pytania od komisji) - 50zł

7. Różne sposoby kreacji bohatera dziecięcego w literaturze. Omów na wybranych przykładach.
(tekst prezentacji, bibliografia, plan prezentacji, pytania od komisji) - 50zł


Kontakt: prezentacje2011@hotmail.com :wink:

[ Dodano: 2012-01-23, 23:55 ]
up!
cały czas aktualne.
zapraszam na maila.
;)
ODPOWIEDZ