pompy abs, abs pump

wiercenie studni

3-latka wysłana sama do sklepu - zajął się nią bezdomny

Wiadomości z kraju, czyli aktualne wydarzenia w kraju.
Awatar użytkownika
kafu777
-#
-#
Posty: 181
Rejestracja: 2008-12-11, 11:36

3-latka wysłana sama do sklepu - zajął się nią bezdomny

Post autor: kafu777 »

Po całonocnych poszukiwaniach policjanci odnaleźli 3-letnią Nikolę Szukiel, którą w piątek około 20.30 ojciec wysłał do jednego z białostockich sklepów po zakupy. Gdy córka nie wróciła, mężczyzna zgłosił ten fakt na policję. Według policji, ojciec 3-latki był trzeźwy. Okazało się, że dziewczynkę zaprowadził do swojej "meliny" bezdomny mężczyzna. Bezdomnemu zostanie postawiony zarzut pozbawienia wolności.

Dziewczynkę odnaleziono w mieszkaniu na ul. Narewskiej, kilkaset metrów od bloku, w którym mieszka. Dziecku nic się nie stało, ale trafiło na badania do szpitala. Do wyjaśnienia zatrzymano 57-letniego mężczyznę, który 3-latkę zabrał sprzed sklepu oraz właściciela mieszkania, do którego zaprowadzono dziecko.

Jak poinformował mł. asp. Kamil Tomaszczuk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, obaj, zanim zostaną przesłuchani, muszą najpierw wytrzeźwieć. Dodał, że 57-letniemu mężczyźnie, który zostanie prawdopodobnie postawiony zarzut pozbawienia wolności.


Do sądu rodzinnego trafi także sprawa rodziców dziewczynki. Sąd rodzinny zbada, czy i w jakim zakresie rodzice powinni odpowiadać za brak lub niewłaściwą opiekę nad dzieckiem. Prawdopodobnie bowiem dziewczynka już wcześniej chodziła do sklepu bez opieki.

Nikola mieszka przy ul. Broniewskiego 6c na białostockim osiedlu Antoniuk. Wieczorem w piątek ojciec wysłał ją po zakupy do sklepu umiejscowionego kilka metrów od bloku, w którym mieszka. Gdy dziecko nie wróciło, ojciec zawiadomił policję.

Rano informację o zaginięciu dziecka podawano w białostockich kościołach. W jednej z mszy uczestniczyła sąsiadka, która widziała wieczorem poszukiwaną dziewczynkę prowadzoną przez bezdomnego mężczyznę. Kobieta, gdy usłyszała ogłoszenie o zaginięciu dziecka, zgłosiła się na policję. Policjantom udało się odnaleźć mężczyznę, który, jak się okazało, zaprowadził dziewczynkę do swojej "meliny".

Przesłuchiwany przez funkcjonariuszy bezdomny początkowo nie przyznawał się, że dziewczynka jest z nim. Jednak później przyznał, gdzie zaprowadził dziecko. Gdy policjanci weszli do podejrzanego mieszkania, znaleźli w nim śpiącą, poszukiwaną dziewczynkę.

Przez całą noc kilkudziesięciu mundurowych, policyjne psy, dziesiątki radiowozów przeszukiwało rejon osiedla, gdzie zaginęła dziewczynka. Policjantom pomagali także taksówkarze i kierowcy autobusów.

Rodzice Nikoli mają jeszcze 7 dzieci.
Co za ludzie żyją na tym świecie, żeby 3-letnie dziecko wysyłać do sklepu na zakupy, toż to paranoja... Tyle dobrze, że się odnalazła cała i zdrowa...

Źródło: wiadomości.wp.pl

Niewinne Dziecko, Urocza Dziewczynka..
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019391,tit ... caid=18096
Awatar użytkownika
Hard Candy.
-#
-#
Posty: 54
Rejestracja: 2009-05-10, 10:52

Post autor: Hard Candy. »

I pomyśleć, że taki ktoś ma jeszcze 7 dzieci.
Są nieodpowiedzialni i tyle.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Jak można być tak nieodpowiedzialnym rodzicem, całe szczęście, że to tylko tak się skończyło. Niezależnie od tego czy dziecko jest bystre lub mądre nie powinno same się je wysłać gdziekolwiek, przecież wiadome jest ile niebezpieczeństw jest wszędzie a zwłaszcza dla małego dziecka.
NaćpanaSłońcem.
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2009-05-21, 20:19

Post autor: NaćpanaSłońcem. »

Brawa dla rodiców -.-'
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Jak można wysłać 3-latkę samą do sklepu? :shock:
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ci rodzice chyba pobili samych siebie. Brawo za pomysłowość, bo ja bym w życiu na coś takiego nie wpadła :? Według mnie to jest po prostu chore.
Słyszałam o przypadkach, w których małe dzieci wychodziły same z domu, a ich pijani rodzice tego nie wydzieli. A potem dziwili się na widok policjanta z ich dzieckiem... Ale o wysyłaniu 3latki do sklepu jeszcze nie słyszałam.
Awatar użytkownika
milosz1993
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2009-08-17, 22:43
Lokalizacja: Śliwice

Post autor: milosz1993 »

Mieszkam na wsi i sklep jest naprzeciwko mojego domu, a i tak rodzice zaczęli mnie puszczać samego do sklepu w wieku gdzieś 7-8 lat i to też tylko w tygodniu kiedy nie było większego ruchu na drogach.
A wysyłanie 3-letniego dziecka do sklepu... szczyt lenistwa i nieodpowiedzialności.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

To rzeczywiście lekka przesada.
Brak im odpowiedzialności
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

To co Ci rodzice zrobili to przechodzi wszelkie granice, ale mnie rusza to:
Bezdomnemu zostanie postawiony zarzut pozbawienia wolności.
Nie dość że chciał pomóc to teraz dostanie za to po du.ie.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

wysłać 3-letnie dziecko do sklepu... no niee. brakuje mi słów.
kestrea
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-01-04, 10:59
Lokalizacja: 70-383 Szczecin
Kontakt:

Post autor: kestrea »

Jak mogło do tego dojść...
Awatar użytkownika
papsyj305
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-01-17, 11:49

Post autor: papsyj305 »

kestrea pisze:Jak mogło do tego dojść...
Ludzie nie myślą. Gdyby zaczęli używać mózgu to do takich rzeczy by nie dochodziło.
Nie można trzymać życia w klatce
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

nie wiem jakim trzeba być debilem, żeby zrobić coś takiego!!
ODPOWIEDZ