pompy abs, abs pump

wiercenie studni

sposoby na ciekawe weekendy

Wiadomości z kraju, czyli aktualne wydarzenia w kraju.
tresk
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2018-02-04, 22:49

sposoby na ciekawe weekendy

Post autor: tresk »

Jakie macie sposoby na to, by urozmaicić weekend? Wybieracie się w jakieś miejsca? Chodzi mi oczywiście o rodzinne wypady - matka, ojciec i dziecko(14 letnie)
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

Najbliższy długi weekend majowy z rodzinką spędzimy na spływie Słuczą. Spływ jest organizowany przez Wytwórnię Wypraw pod okiem instruktorów. Nocleg w głuszy, ogniska, obcowanie z przyrodą taki rodzaj wypoczynku nam bardzo odpowiada.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Też uważam, że majówkę trzeba spędzić aktywnie, to w końcu pierwsza okazja do wypoczynku, jak i zabawy na świeżym powietrzu, My również udajemy się na spływ https://www.splywy.pl/ byłam tam rok temu i było genialnie.
tresk
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2018-02-04, 22:49

Post autor: tresk »

Nauka kajakarstwa nie jest jednak zbyt trudna, dla osoby, która nie miała z tym nigdy styczności?
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Jest to bardzo intuicyjny sport, wystarczy kilka minut, żeby trochę to opanować, oczywiście, żeby pływać jak profesjonalista, potrzeba długich setek godzin, ale zabawę z pływania będziesz czerpać już po 30 minutach
tresk
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2018-02-04, 22:49

Post autor: tresk »

Czym sugerować się przy wyborze spływu kajakarskiego, jeżeli mowa o początkujących osobach?
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Spływy dzielą się na te trudniejsze, jak i łatwiejsze dla osób, które chcą tylko rekreacyjnie popływać, obydwa rodzaje spływów są na https://www.splywy.pl/ któryś z licznej oferty powinien Cię zainteresować.
arfwog
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-03-07, 15:06

Post autor: arfwog »

Ja ostatnio zacząłem jeździć z znajomymi i bawić się w tzw. escape room. Bardzo fajna alternatywa aby wspólnie spędzić razem czas.
Awatar użytkownika
The Chosen One
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2018-01-23, 15:50

Post autor: The Chosen One »

Jeśli z dzieckiem, to jednym z najlepszych sposobów na weekend okazać się może odwiedzenie jakiegoś parku rozrywki, bo tych w Polsce nie brakuje. Sam z ciekawości stosunkowo niedawno (na otwarciu sezonu) odwiedziłem park rozrywki dla dzieci Rabkoland, który znajduje się w Rabce-Zdrój i generalnie dzieci bardzo cieszyły się zabawą oraz możliwościami jakie daje park. To wbrew pozorom również świetna zabawa dla dorosłych.

;)
"If the sky were to suddenly open up... there would be no law... there would be no rule."
Awatar użytkownika
nawk100
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-05-14, 11:45

Post autor: nawk100 »

Ja niestety nie będę w stanie pomóc w tym temacie... Nie jest to moja dziedzina.
Zawsze miło jest wiedzieć, że ktoś ma gorzej od nas.
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Ja w lutym wysłałam dzieciaki do szkoły narciarskiej http://www.yeticlub.pl/, a sama z mężem wybrałam sie do Paryża. :) Polecam wszystkim taki wypad we dwoje..
ODPOWIEDZ