pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Stomatolog do leczenia kanałowego w Krakowie

Wiadomości z kraju, czyli aktualne wydarzenia w kraju.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Stomatolog do leczenia kanałowego w Krakowie

Post autor: puzon »

Muszę mieć zęba leczonego kanałowoDoradzicie gdzie w Krakowie ( oczywiście prywatnie) wybrać się tam gdzie nie będzie bolało?
Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Re: Stomatolog do leczenia kanałowego w Krakowie

Post autor: jerzyk »

puzon pisze:Muszę mieć zęba leczonego kanałowoDoradzicie gdzie w Krakowie ( oczywiście prywatnie) wybrać się tam gdzie nie będzie bolało?
Odpowiednio przeprowadzone leczenie kanałowe nie boli. Obecnie lekarze stomatolodzy dysponują takimi mozliwościami w dziedzinie znieczuleń,ze to nie ma prawda boleć. A jesli boli to znaczy,że trafiłeś na nieodpowiedniego lekarza.

Zapisz się w Krakowie do kliniki stomatologicznej na Radzikowskiego:
http://www.zietekclinic.com/uslugi/endodoncja-krakow/

Robia tam leczenie kanałowe pod mikroskopem.Jestem pewien, ze na pewno nie będzie bolało.
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
Marlyn
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-04-25, 14:21

Post autor: Marlyn »

To prawda, że dobry dentysta potrafi tak wykonać zabiegi związane z leczeniem kanałowym, że nie będą one bolesne. Ja leczyłam kanałowo dwa zęby u doktor Świątkowskiej, która ma gabinet na Podgórzu. To nie tylko dobra dentystka ale także świetna chirurg stomatolog. U niej też rwałam zatrzymane ósemki. żadne z zabiegów nie był bolesny.
ODPOWIEDZ