pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Czterolatka tańcząca na rurze

Wiadomości z kraju, czyli aktualne wydarzenia w kraju.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Czterolatka tańcząca na rurze

Post autor: selene »

Temat odnośnie

http://dziendobrytvn.plejada.pl/28,4772 ... detal.html ;).

Co o tym sądzicie? Czy czteroletnie dziecko powinno angażować się w takie zajęcia?
Czy pole dance to dla Was "sport z kategorii fitness" czy jednak macie inne skojarzenia?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Kiedy przeczytałam temat od razu miałam negatywne skojarzenie. Wydawało mi się, że jest to jakaś bulwersująca informacja o czteroletniej dziewczynce, która była zmuszana do takiego tańca w celach chyba dla wszystkich jednoznacznych a tutaj taka niespodzianka. Większość ludzi słysząc "taniec na rurze" ma przed oczami obraz seksownej kobiety tańczącej w klubie go go i wydaje mi się, że nie tak łatwo będzie przełamać ten stereotyp. Kobiece ciało w tych wszystkich figurach prezentuje się świetnie wiec nic dziwnego, że mężczyznom tak bardzo się to podoba. I, mimo , że dla dziecka jest to tylko zabawa, to wydaje mi się, że znajdzie się taki mężczyzna, który może zobaczyć w tym coś więcej niż tylko niewinną dziecięcą zabawę...
Zgadzam się z tą panią psycholog, która powiedziała, że mamy w czym przebierać i wybierać, jeśli chodzi o aktywności fizyczne i chyba tego będę się trzymać.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Jak dla mnie nie jest to nic bulwersującego. Osobiście uwielbiam taniec na rurze i sama mam w domu taką zmontowaną. Jednak mentalność ludzka jest jaka jest i bedzie sie to kojarzyć z jednym i dziecko może na tym ucierpieć. Taniec ten można traktować jak sport a nie jak taniec erotyczny i każdy przecież może tego spróbować. A przecież jak sie trenuje od najmłodszych lat można uzyskać duże osiągnięcia.
psychiczna pisze:I, mimo , że dla dziecka jest to tylko zabawa, to wydaje mi się, że znajdzie się taki mężczyzna, który może zobaczyć w tym coś więcej niż tylko niewinną dziecięcą zabawę...
niestety ale tak pewnie bedzie i to jest przykre.
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

Zawsze znajdzie się ktoś komu się to skojarzy... Moim zdaniem mała dziewczynka może wybierać spośród tylu sportów więc dlaczego wybrała akurat taki, który na pierwszy rzut niesie skojarzenia erotyczne? Czy jej matka nie zdaje sobie z tego sprawy?
Dzagaraga
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2014-09-28, 12:24

Post autor: Dzagaraga »

Doceniłam Pole Dance dopiero jak kiedyś dla zgrywu poszłyśmy z koleżankami na jedne zajęcia. No i wtedy się okazało, że to bardzo wymagający sport. Trzeba mieć silne mięśnie właściwie całego ciała i to ogromny wysiłek. Jasne, że kojarzy się kiepsko, ale gdyby odstawić na bok stereotypy to jednak świetny trening. Moje dziecko jak kiedyś będę miała i będzie chciało kiedyś ćwiczyć to nie będę miała nic przeciwko.
blink
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-09-15, 18:31
Kontakt:

Post autor: blink »

TVN robi tak zwaną "gównoburzę"
Bardzo dobrze ze ta 8 latka to robi! Lepsze to niz jakby miala wpierdzielać maca i być jak 3drzwiowa szafa
marylou
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2015-09-23, 15:30
Lokalizacja: Swędów

Post autor: marylou »

Bez przesady... Nie widzę w tym nic nieodpowiedniego. Jak będziemy szli tym tropem to "strzelanie goli" też będzie się kojarzyło... :P
ODPOWIEDZ