pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Loteria "Pusty sms"

Wiadomości z kraju, czyli aktualne wydarzenia w kraju.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Loteria "Pusty sms"

Post autor: Destroy »

Nie wiedziałam, czy lepiej dać temat tu, czy do działu: "Telefony GSM". Jeśli źle wybrałam, proszę o przeniesienie :)

Wczoraj znalazłam taki oto filmik:
http://www.joemonster.org/filmy/31599/Pusty_SMS


Co o tym sądzicie? Też daliście się nabrać? Czy może nie wierzycie w takie rzeczy? A może jest tu ktoś, kto na tej loterii wzbogacił się o 10000? :D
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Dla mnie to jedno wielkie cygaństwo. Coś tam próbowałam wysłać, ale na mój pech nic nigdy nie wygrałam. Pieniądze wyrzucone w błoto...
Awatar użytkownika
Wicia
-#
-#
Posty: 140
Rejestracja: 2010-10-26, 19:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wicia »

Nie próbowałam, bo szkoda mi kasy.
Destroy pisze:A może jest tu ktoś, kto na tej loterii wzbogacił się o 10000? :D
raczej wątpię by ktoś wygrał :P
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

wysyłam codziennie po kilka. wierzę, że pewnego dnia wygram BMW, żeby móc zaciągnąć pożyczkę na spłatę podatku od wzbogacenia i zapłacić te kilkanaście tysięcy :)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Już dawno przestałam wierzyć, że ktoś może dać mi tyle kasy za kilka sms'ów. Bo jak wiadomo nigdy nie kończy się na jednym.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Jakoś nigdy nie specjalnie nie wierzyłam w takie loterie...
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Wkurzające to. Nigdy nie wysłałam SMS'a, na jakąkolwiek loterię, a i tak codziennie jestem obsypywana kilkoma SMS'ami zachęcającymi do wzięcia udziału w jakimś konkursie.
Raz moja mama dała się nabrać. Wysłała właśnie taką wiadomość, do jakiejś gry. Dużo kasy miała na telefonie, nie miała co z nią robić to uznała, że zaszaleje. Ciągle przychodziły jej wiadomości: ''wyślij jeszcze jednego SMS'a''. W końcu sobie odpuściła, a SMS'y i tak przychodziły nadal przez kilka najbliższych dni, grr.
Pewnie dlatego "karę w wysokości 499 tys. zł nałożył na organizatora loterii Pusty SMS Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów".
I bardzo dobrze! To nienormalne.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Haha. Intrygujące. Nie, nie dałabym się nabrać. Na pewno nie wysłałabym tylu esemesów. Na miejscu tego kolesia chyba już dawno rzuciłabym telefonem o ścianę, można nieźle się przy tym... Hm, zdenerwować. To robienie z ludzi idiotów. I nie wyobrażam sobie jak bardzo frustrujące. Dla naiwnych szczególnie. Nie wierzę w takie cuda, pustym sms-om mówię nie ;D.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Wiecie,pewnie by ktoś może kiedyś by wygrał ta kasę ale najpierw musi się ona uzbierać dlatego tak namawiają do tych esów ^^
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Moja rodzicielka ma na tym punkcie istnego hola. Odkąd nauczyła się odczytywać sms-y, wierzy że właśnie coś wygrała. I tłumaczenia, że prawdopodobieństwo że wygra jest znikome i tylko straci pieniądze na koncie nic nie daję.
Sama na starym numerze, byłam takimi sms'ami bombardowana.
selene pisze:Na pewno nie wysłałabym tylu esemesów.
Wyślesz raz a później dostaniesz nieskończoną ilość sms'ów.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Wysłałam kiedyś parę razy i teraz nie mogę się uwolnić od tych smsów. :?

Najgorsze są takie konkursy, z których automaty dzwonią co chwilę, lecę, żeby odebrać telefon, mało co się nie zabijając, a tu automat ;x
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Ja nigdy nie wysłałam smsa na żadną loterię i nie mam zamiaru nigdy wysyłać. Dla mnie to łapka na naiwnych ludzi. Nie mam zamiaru się bawić w to, i tak nic nie wygram, to przecież jasne.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

wysłałam raz czy dwa, bo głupia byłam :P
teraz już ego nie robię. Wątpię, żeby po jednym esie dało się coś wygrać, a fury wiadomości nie mam zamiaru wysyłać. Szkoda kasy.
marionetkowa pisze:pewnie by ktoś może kiedyś by wygrał ta kasę ale najpierw musi się ona uzbierać dlatego tak namawiają do tych esów
dokładnie :]
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Nigdy nie wysłyłałem i na pewno mie wyśle bo nie chcę aby ktoś za to się wzbogacał moim kosztem. Ale mimo to i tak co jakiś czas dostaje smsy o jakieś tam loteriii które od razu kasuje i śmieszą mnie one
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nie bawie się w takie rzeczy. Dziwie sie że ludzie są tacy naiwni.
ODPOWIEDZ