pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Powodzie 2010

Wiadomości z kraju, czyli aktualne wydarzenia w kraju.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

u mnie ewakuowali ok. 70 osób z miasteczka obok, a fala kulminacyjna doszła dziś do miasta, które znajduję się 20 km ode mnie. Teraz cieszę się, że nie mieszkam nad żadną wodą. Choć akurat u mnie nie widać, aż tak bardzo jakikolwiek zniszczeń.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

To Sandomierz i okoliczne wsie, rozlewisko miało ze 30 km szerokości.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Fotki ode mnie z miasta, które teoretycznie nie zostało dotknięte powodzią. Zdjęcia robione jeszcze przed falą kulminacyjną. http://picasaweb.google.pl/110791310517 ... 0/Powodz_1#

Dodam jeszcze, że tam gdzie robione był zdjęcia rzeki poziom wody zazwyczaj jest cholernie niski.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Powiem tylko tyle: Idzie druga fala :?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

A strażacy z mojego regiony pojechali do Sandomierza.
Gdy usłyszałam w radiu, że ludzie w nocy uciekali z domów przeraziłam się nie na żarty ;/
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Jak usłyszałam, że nasz kochany burmistrz ogłosił ewakuacje to o mało co ze śmiechu nie umarłam. Powiem Wam tyle, powódź w Srzu to wyłącznie wina tego zakichanego (żeby nie używać wulgarnych słów) państwa. I na ten temat nie mam już nic do powiedzenia.

Dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

NAwiedzonA, powiem Ci, że jak sie dowiedziałam jaka sytuacja jets w Sandomierzu też się wystraszyłam
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Ja po tych deszczach straciłam swoją drogę, ziemia po prostu mi się usunęła, nie ma mowy żeby jakiś samochód do mnie dojechał. Jakby była potrzebna karetka albo staż..?ciężko mi to wyobrazić. :? Mieszkam na górce więc i pod domem ziemia zaczęła również usuwać się, ziemia nie daję rady wyschnąć a tu znów mają być deszcze. Najgorsze, że jestem bezradna na widok tej usuwającej się ziemi.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A Lanckorona dalej się obsuwa, ludzie mają dostać inne domy na innym osiedlu, ale co z tego, skoro nic nie będą mogli w tym domu zrobić, żadnego najmniejszego remontu..
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

przez kilka dni ma nie padać. Straszne sa te powodzie, u mni na szczęśnie nie powylewało za bardzo .
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Śmiech na sali, Tusk znów przyjechał. :lol:
Awatar użytkownika
pazur
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2009-09-05, 13:04

Post autor: pazur »

NAwiedzonA pisze:Śmiech na sali, Tusk znów przyjechał. :lol:
Akurat Tuskowi się za te wizyty spory plus należy.
Nie było ważniaka w gajerku ze stadem goryli dookoła i wyrecytowanego z pamięci przemówienia. Czego się nie ukrywam spodziewałem.
Był facet który mówił całkiem do rzeczy, każdego wysłuchał nie tylko przed kamerami, romawiał też ze zwykłymi szarymi strażakami, pytał jak sobie radzą itd. Takie proste słowa otuchy, nawet jeżeli udawane, to miłe i potrzebne.

W przeciwieństwie do władz Sandomierza które potrafiły tylko stać i narzekać, dziwiąc się i oburzając że po 20 godzinach tachania worków ludzie muszą odpocząć. A przynajmniej tak było w maju.
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

Tak samo jak za każdym razem... Ta sama fuszerka, chyba tu nigdy nic nie zmieni się w tej kwestii. Jak mieszkańcy sami sobie nie pomoga to na pomoc rządu raczej nie będą mogli liczyć
ODPOWIEDZ