pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Broń dla każdego

Wiadomości z kraju, czyli aktualne wydarzenia w kraju.
Awatar użytkownika
PomylOna
-#
-#
Posty: 259
Rejestracja: 2009-06-23, 20:29

Post autor: PomylOna »

O tak. Świetny pomysł. Dajcie Polakom broń.
Ta. Ciekawe ile pożyjemy...
MrsFlower
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-08-30, 15:45

Post autor: MrsFlower »

PomylOna pisze:O tak. Świetny pomysł. Dajcie Polakom broń.
Ta. Ciekawe ile pożyjemy...
Jesteśmy gorsi od innych nacji??

Osobiście nie popieram nowej ustawy.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Nie według mnie nie powinno dwać się broni każdemu i powinno byc bardzo przestrzegane oraz badane komu daliśmy broń. A przed dostaniem jej potrzebne będą wszystkie badania psychiatryczne oraz zbadanie w jakim to miejscu będzie broń przechowywana aby nie dostała się w niepowołane ręce. Bo chyba nie muszę przypominać o akcji typu tej która była bodajże w Niemczech gdzie uczeń zdobył broń od swoich rodziców jak dobrze sobie to przypominam :)
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

Bardzo zły pomysł. Na szczęście to nie przeszło bo byłaby totalna masakra.. Po prostu nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić..
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

W USA tam mają i później słyszy się co chwilę o jakiś atakach lub po prostu postrzeleniu przez przypadek. Straszne.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Osobiście jestem za legalizacją broni w Polsce ponieważ to nie pistolety strzelają ale ludzie. I gdy jakiś furiat się znajdzie to nawet zakaz posiadania broni mu nie przeszkodzi.
Tak czy inaczej sam jestem dość dużym pasjonatem broni - posiadam kilka wiatrówek, broni na kulki - rekreacyjnie. Mam działkę pod miastem i lubię się zrelaksować na weekendy i sobie postrzelać. Można poza tym niedrogo zamówić je w sieci:
http://www.bron.pl/ - na tej stronie możecie sobie sprawdzić jaką broń można jest sobie zamówić bez zezwolenia.
Jankowicz
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-08-15, 19:31

Post autor: Jankowicz »

Jestem za powszechnym prawem do posiadania broni. Na tej samej zasaadzie można by zabronić wszystkim posiadania samochodów, bo przecież ktoś może spowodować wypadek.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Jankowicz - Brawo. Tylko przeznaczeniem samochodu nie jest przejeżdzanie ludzi, a przemieszczanie.
Z bronią jest inaczej - używanie broni palnej oznacza jedno - ktoś skończy z kulką w ciele.
1kolorowelove
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-11-28, 00:13

Post autor: 1kolorowelove »

lepiej zeby jednak nie była dostępna dla wszystkich przecież sie wszyscy na wzajem będą zabijać
Awatar użytkownika
Belkom
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-07-17, 20:15
Lokalizacja: Malbork

Post autor: Belkom »

Broń w Polsce dla każdego i każde wydanie wiadomości zwierałoby info o postrzelonych i zastrzelonych.
Czyż ci, którzy łupili lud aż do kości i poddawali go najbardziej barbarzyńskim okrucieństwom, jakie tylko można sobie wyobrazić, mają prawo mówić o ulżeniu doli ludu, aby winę jego ucisku i ruiny przerzucić na kogo innego?
blink
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-09-15, 18:31
Kontakt:

Post autor: blink »

W ameryce to funkcjonuje i co? U nas ie ma murzynów więc było by jeszcze lepiej :D
Oroxx
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-11-13, 12:40

Post autor: Oroxx »

Nawet nie chce myśleć co działoby się gdyby Polacy mieli broń. Myślę, że po kilku latach nasz naród by nie istniał.
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Mogłoby być tak jak w Stanach - zabite dzieci, bo bawiły się bronią ojca...
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Broń dla każdego? Chyba kogoś pogrzało za mocno słońce. Jestem za tym, by dać większy dostęp do broni, ale musiałoby to być obostrzone przepisami i pewną kontrolą. Broń sama w sobie nie zabija, ale ludzie już tak - ludzie trzymający broń. A ile jest wypadków, w których przypadkowo wystrzeliła broń wzięta przez dziecko? Dajmy wszystkim wszystko, nastapi selekcja naturalna i się ludzie powybijają? Bardzo dobry pomysł!
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja jestem za.
ODPOWIEDZ