pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dredy

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Vivi
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2010-08-04, 15:26

Post autor: Vivi »

Sama bym sobie dredów nie zrobiła bo szkoda mi moich włosów, ale u innych mi się to podoba. Szczególnie, gdy ma je dziewczyna i tak fajnie je sobie zbija w koczek, super to wygląda (: Kolorowe dredy też są w porządku. Moje koleżanka miała kiedyś kolorowe, ale warkoczyki takie jakby czy cuś jak dredy nie wiem jak to nazwać ale też bardzo fajnie się prezentowało przy jej blond włosach.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja ostatnio słyszała, że jak się nie wysuszy dobrze dredów po umyciu to one gniją, ale nie wiem czy to prawda.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Jakoś jeszcze nie widziałam żeby komuś zgniły dready :P
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Mi się nie podobają.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Kiedyś chciałam mieć. Dzisiaj na pewno nie.
Przestały mi sie podobać.
mania.
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2010-09-29, 14:40

Post autor: mania. »

Hm dredy w sumie podobają mi się. Mam znajomego, któremu bardzo ładnie jest w dredach. Dosyć ciekawą fryzurę ma chłopak, któy był w minioną sobotę w Mam Talent, Kamil Bednarek bodajże :P Niby z przodu krótkie 'normalne włosy' a z tyłu dredy ładnie upięte ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

mania. pisze: Niby z przodu krótkie 'normalne włosy' a z tyłu dredy ładnie upięte ;)
Mój mężczyzna takie ma :)
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Dredy są spoko. Niektórym nie pasują, ale jak ktoś ma dobrą twarz to wyglądają bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Miałam dredy na całej głowie.
Żałowałam cholernie ,bo mimo iż fajnie to wyglądało było cholernie niewygodne.
Pruszki przyczepiały mi się do dredów i nie mogłam sobie ich wyciągnąć jak z normalnych włosów - a trudno było to z siebie ściągnąć.
Po 4 miesiącach je ścięłam - przez 4 miesiące włosy trochę mi odrosły i po ścięciu nie byłam łysa. :]
Zostawiłam jednego dreda z tyły - dodam ,że dredy miałam dość długie bo po za ramiona.
Ogólnie rzecz biorąc mam 23 dredy do sprzedania ,ale jakoś trochę mi szkoda ...
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Pandora, długo nie wytrzymałaś :P Ja mam swojego jednego już baaardzo długo ale wkurza mnie ze jeszcze ciągle plączą sie do niego pozostałe włosy.
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Długo nie wytrzymałam bo nienawidzę brudu ... ^.^
Szkoda mi było pieniędzy bo wydałam na nie 150 zł. Bardzo mało wprawdzie (robiła mi znajoma) ,ale jednak zawsze to jakaś kasa.
Awatar użytkownika
WeźWyluzuj
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2010-09-24, 17:40

Post autor: WeźWyluzuj »

Ja bym sobie nigdy w życiu nie zrobiła..
Ale jak ktoś potrafi zadbać itd to proszę bardzo, nawet śmiem powiedzieć że mi się to podoba.
Aczkolwiek będąc w tym roku w Anglii, widziałam kolesia który miał dredy dosłownie do kostek i to tak poklejone i brudne że prawie puściłam tam pawia.
Te włosy wymagają chyba pielęgnacji, jesli ktoś nie umie zadbać, niech nie robi.. proste.
Awatar użytkownika
Lejdi0710
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2010-11-15, 11:50

Post autor: Lejdi0710 »

Podoba mi się jak dziewczyny mają całą głowę w takich cieniutkich dredach, ale sama bym się na to nie odważyła bo po pierwsze nie wyobrażam sobie siebie łysej po ich ścięciu
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

niektórym osobom to pasuje, ale ja bym się nie widziała w dredach. Trochę, bez obrazy kojarzą mi się z menelem, który nie ma gdzie się umyć ;P Albo z odnóżami tarantuli xD

natomiast bardzo mi się podobają takie dredy- warkoczyki jakie miała Szwed:
Obrazek

choć tu również muszę dodać, że bym kiepsko wyglądała, wiem to, bo już tego próbowałam :P
Awatar użytkownika
Irytacja
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-12-03, 20:30

Post autor: Irytacja »

Bardzo mi sie podobają, ale jednak nie wyobrażam sobie siebie w dredach, zresztą szkoda mi włosów.
ODPOWIEDZ