pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Japan style

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

bardzo fajne mają ciuchy :D planuję sobie właśnie coś zakupić. ostatnio moja koleżanka mówiła o jakiejś bluzie z kapturem w kształcie uszu króliczka, czy jakoś tak :D
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

A ja słyszałam, że jakościowo nie są najlepsze i wcale nie wyglądają tak jak na zdjęciu na allegro.
Awatar użytkownika
blueberry
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2011-10-17, 13:40

Post autor: blueberry »

Też o tym słyszałam. Na Allegro są genialne, bardzo mi się podobają. Podobno jakościowo beznadziejne, prują się i wysyłka kiepska.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Są świetne. Ale z tego co wiem to jest problem z wysyłką. Mojej koleżance nie przysłali w ogóle...
Ja mam z tego torebkę, wygląda troch jak bubel i jakby miała się zaraz rozlecieć ale póki co się trzyma ;P
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

ojej, strasznie mi się podoba. jedyną rzeczą jaką na razie mam jest bransoletka :D słyszałam wiele o słabej jakości więc nie skorzystam z jednosezonowej (jak nie gorzej) bluzy ...
Pixel
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-12-31, 02:15

Post autor: Pixel »

A, to chyba już wszyscy mają takie zdanie o Japan style.
Moja kuzynka kupiła koszulkę i spódnicę - po pierwszym praniu nadawało się do tego, żeby chodzić w tym po domu. Ja widziałam ostatnio śliczną sukienkę, ale obawiam się, że będzie tak jak ze wszystkim innym, no bo jakiej jakości może być sukienka za 25zł? ;/
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

To oczywiście nic innego jak kwestia gustu oraz stylu. Mi osobiście nie szczególnie podobają się ubrania tej firmy... NO i kwestia ich jakości o której mowa powyżej.
ODPOWIEDZ