pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Piercing

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Mam po jednej dziurce w każdym uchu.
Więcej na razie mi nie potrzeba. W ogóle ostatnio rzadko noszę kolczyki.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

ja mam w lewym uchu 5 kolczyków a w prawym 2 ;D
Chcę jeszcze wargę ale chłopak narzeka ;D
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Chcę jeszcze wargę ale chłopak narzeka ;D
a co chlopak ma do tego?
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

marionetkowa pisze:
Chcę jeszcze wargę ale chłopak narzeka ;D
a co chlopak ma do tego?
Twierdzi że nie chce mieć dziurawej dziewczyny ;P
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

kakaowa177 pisze:Twierdzi że nie chce mieć dziurawej dziewczyny ;P
aha xD smieszne są dla mnie takie nie wiem jak to nazwać, warunki? raczej nie bardzo, ale jeżeli tobie sie to podoba, rodzic sie zgadzają to chłopak nie powinien mieć nic przeciwko
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

to chłopak nie powinien mieć nic przeciwko
Moim zdaniem jednak ma prawo wypowiedzieć się w tej kwestii. Nie może oczywiście nic mi zabraniać ale skoro jesteśmy parą to powinniśmy takie tematy przedyskutować. Liczą się przede wszystkim konkrety. Dlaczego jest przeciwny itd. Argumenty w stylu "nie bo nie" mnie nie przekonują jednak warto mieć na uwadze zdanie partnera.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

psychiczna pisze:Moim zdaniem jednak ma prawo wypowiedzieć się w tej kwestii
oczywiście, ze wypowiedzieć się może, ale to jest jej ciało i ona o nim decyduje
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

uniqex33 tak jak napisałam wyżej. Warto zapoznać się ze zdaniem partnera, zobaczyć jakie poda argumenty i podjąć decyzje. Z kolczykami jest o tyle dobrze, że można go wyciągnąć. Może warto zrobić na próbę a nóż okaże się że chłopak zmieni zdanie i przekona się do kolczyka ;)
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Chciałabym mieć w nosie ale rodzice by mnie z domu wywalili.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

psychiczna, sorry, z tego co napisałaś wcześniej zrozumiałam coś takiego, ze ma go nie robić jeżeli chłopak nie chce. mój błąd
mania.
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2010-09-29, 14:40

Post autor: mania. »

Hmm zaczęło się od tego, że miałam po jednej dziurce w uszach. Teraz w prawym druga dziurka w chrząstce, kolczyk w wardze, kolczyk w lewym policzku gdyż w prawym bardzo się wrzynał ^^
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

mania. pisze:Hmm zaczęło się od tego, że miałam po jednej dziurce w uszach. Teraz w prawym druga dziurka w chrząstce, kolczyk w wardze, kolczyk w lewym policzku gdyż w prawym bardzo się wrzynał ^^
moze się nimi pochwalisz na zdjęciu :)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Jako, że ostatnio moje podejście do świata uległo drastycznym zmianom, zastanawiam się nad przebiciem wargi. Konkretnie chciałabym ten kolczyk, jak mu tam... lowbrest?
Jednak nie wiem czy się zdecyduje. Przeraża mnie wizja tej igły i tak dalej...
W ogóle, to się pochwale, nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta jak wypisywałam tu, że boję się przebić uszy xD Teraz mam już w jednym uchu 5 kolczyków, w drugim 2. Ha xD
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Heroine., powiem Ci szczerze, że ja też się bałam, zwłaszcza, że kiedyś miałam kolczyk w języku i przy przebijaniu zemdlałam. Oo Jednak strach okazał się bezsensowny, więcej w głowie narobiła mi adrenalina niż sam ból. Przy gojeniu trochę pobolewać może podobno, piszę podobno, bo mnie nie bolało prawie wcale. :)
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Zrobienie kolczyka to jest chwila moment jeżeli robi to osoba,która się na tym zna i ,która jest w tym dobra.
Może i trochę boli ale jest to ból krótkotrwały ,gorzej często jest właśnie przy gojeniu ale to też można przeżyć i żadnej masakry nie ma.
Mogę wam powiedzieć z mojego doświadczenia,że jak robiłam kolczyka między cyckami to przy przekłuwaniu bólu nie czułam żadnego,jeszcze akurat tak się złożyło,że musiałam trzymać sobie skórę bo nie dało się jej chwycić szczypcami.
Dopiero przy gojeniu pojawiły się jaja bo kolczyk nie chciał sie przyjąć np. spanie na brzuchu odpadało. Potem przez jakiś czas było okay i znowu zaczął się syfić i musiałam wyjąć.

Zresztą jeżeli się nie spróbuje to się nie przekona jak to jest. Nie ma co panikować,ważne tylko żeby robić to u kogoś kto wie co robi.
ODPOWIEDZ