pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Piercing

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Jackie Day.
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2012-07-02, 20:35
Lokalizacja: unknown.

Post autor: Jackie Day. »

Marzy mi się kolczyk w dolnej wardze i tunel. No i helix ;)
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Ja bym chciała sobie 'wyćwiekować' rant prawego ucha - małymi kuleczkami srebrnymi ;)
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

A dla mnie mimo wszystko odpada... Jakoś nie wydaje mi się,żeby to miało większy sens,a już na pewno nie sprawi,że będziemy piękniejsi. To oczywiście moje zdanie :)
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Mam podobne,nie jestem fanką piercingu. Co innego tatuaż,do tego mam lekką słabość,to od razu się przyznaje:) Ale kolczyki w jakiejś części ciała mnie nie kręcą.
niam
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2013-06-25, 16:43

Post autor: niam »

Mam dwa kolczyki w lewym uchu i dwa w prawym. Kiedyś było ich więcej, ale z wiekiem wyrosłam z tego i część wyjęłam. Nie planuję w najbliższym czasie żadnych, chociaż marzy mi się w pępku, ale strach przed bólem wygrywa jak na razie. :<
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

kiedyś chciałam mieć taki podwójny w uchu z łańcuszkiem nadal mi się to podoba może kiedyś zrealizuję pomysł :)
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Kiedyś chciałam mieć kolczyk w nosie, ale na szczęście już z tego wyrosłam. Zdecydowanie wystarczą mi jedynie te w uszach ;)
delkora
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2023-01-15, 18:45

Re: Piercing

Post autor: delkora »

Dla miłośników detali, polecam sklep https://www.edibutik.pl/ Ich biżuteria to kwintesencja piękna i jakości, która zawsze dodaje wyjątkowego blasku. Gdy szukam pięknej biżuterii, zawsze kieruję się na ich stronę.
ODPOWIEDZ