pompy abs, abs pump

wiercenie studni

szybki sposób an schudnięcie

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

niektórym dziewczynom nie przeszkadza, ze mają brzuszek, i tak sobie robią kolczyka :P
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Mariette , ale mówiąc szczerze to nie fajnie wygląda :roll:
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

mnie tez sie nie podoba jak ktoś ma większy brzuszek i kolczyk
mama powiedziała, ze jak będę miała świadectwo z paskiem ;/ ;(
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

No tzn. że musisz sobie odpocząć przez wakacje bo od września ciężka praca Cię czeka. Myśle że jak 'zapracujesz' sobie na ten kolczyk to będziesz czuła większość radość z niego.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

mam nadzieję, że w ogóle zdołam na niego zapracować ;)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Myśle, że masz dobrą motywacje :)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

też tak myślę, bo mi na tym zależy
OtyliaKEENE
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2009-05-02, 14:54
Lokalizacja: Łódź

Re: szybki sposób an schudnięcie. MAGDALIRL

Post autor: OtyliaKEENE »

uniqex33 pisze:na początku chciałam przeprosić bo chyba był już taki post ;)
ale chciałam Was zapytać czy znacie jakiś szybki sposób na schudnięcie? tak żeby zrzucisz dużo w krótki czas. Znacie jakieś dobre diety?
IŻ1.
Przy problemach z odżywianiem, przy zwalczaniu otyłości, również cukrzycy typu 2, niezmiernie pomocne są tabele z produktami odpowiednio prozdrowotnie, odchudzająco sklasyfikowanymi wg tzw.
__INDEKS ŻYWIENIOWY, tj. IŻ produktu. :lol:

Tabele te opracowali naukowcy z krakowskiego instytutu naukowego o nazwie:
INSTYTUT IRL KRAKÓW. :roll: Spróbuj tak jeść, choćby kilka dni, a poczujesz się lżej i zdrowiej.

Zobacz też:
Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. :oops:
P. S. W rozdziale R33 znajdziemy zestaw ćwiczeń na
__MIĘŚNIE OKOŁOKRĘGOSŁUPOWE, które w praktycznej, indywidualnej realizacji, finalnie rozwiązują problem BÓLÓW KRĘGOSŁUPA u człowieka.


Autor: INSTYTUT naukowo-badawczy im. Prof. Ryszarda Lorenca w Krakowie.
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe INSTYTUTU IRL KRAKÓW
__Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
__ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/
Załączniki
551b. OTYŁOŚĆ !!.JPG
551b. OTYŁOŚĆ !!.JPG (11.79 KiB) Przejrzano 8128 razy
6.PŻ.d. PORADNIK  ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku..JPG
6.PŻ.d. PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku..JPG (11.69 KiB) Przejrzano 8129 razy
7b. ROZDZIAŁ R33, ćw. 7. PORADNIK  ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku..JPG
7b. ROZDZIAŁ R33, ćw. 7. PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku..JPG (10.81 KiB) Przejrzano 8129 razy
ola.bieda
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-30, 17:50

Post autor: ola.bieda »

Polecam dietę dukana. Świetne efekty już po kilku dniach
Awatar użytkownika
Magda.Mała.Mi
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2009-11-15, 10:32

Post autor: Magda.Mała.Mi »

ola.bieda pisze:Polecam dietę dukana. Świetne efekty już po kilku dniach
ta dieta wyniszcza organizm. Moja koleżanka prawie zeszła po wejściu na 3 piętro po tej diecie. Ja mam do zrzucenia 5 kg i stawiam na ćwiczenia. Na YT znalazłam fajne filmiki instruktażowe. Zamówiłam też piłkę rehabilitacyjną http://www.klubznizek.pl/szczegoly/1090 ... lego-ciala. Jak dojdzie zaczynam ostro ćwiczyć. Mam nadzieję, że po kilku tygodniach brzuszek będzie płaski, a ja zmieszczę się spodnie o rozmiar mniejsze.
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Odchudzanie to nie taka prosta sprawa. Na początek warto udać się do dietetyka, który ułożył by specjalną dietę dla ciebie. Pokazał jak się odżywiać, co jeść, a czego unikać. No i trzeba ćwiczyć, bez tego ani rusz. Według mnie ćwiczenia to podstawa. Można też dodatkowo sięgnąć po jakieś suplementy wspomagające odchudzanie.
anuta
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-07-05, 08:52

Post autor: anuta »

Podstawa to dobór odpowiednich tabletek, zobaczcie - http://tabletkina-odchudzanie.pl/rodzaj ... dchudzanie Pod każdy problem należy dobrać całkowicie inne tabletki. Tylko dobierając je odpowiednio, uzyskacie efekty. Każdy organizm jest inny i może wymagać innego wspomagacza.
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Tabletki na odchudzanie to jedna wielka głupota. Podstawa to zmiana nawyków żywieniowych i więcej ruchu. Po za tym po takich tabletkach najczęściej jest efekt jo-jo. Warto sobie o nim poczytać na tej stronie: http://www.hellozdrowie.pl/medycyna/odc ... -to-dziala Ostatnio wyszukałem go mojej dziewczynie, którą przekonuję właśnie do tego, że aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę nie można iść na skróty.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Nie ma czegoś takiego, jak szybki sposób na schudnięcie. Gubienie kilogramów to ciężka praca i dużo wyrzeczeń, ale wprowadzając do swojego życia odpowiednie nawyki dotyczące jedzenia i aktywności fizycznej, mamy szanse na sukces. Zanim się za to zabierzemy, warto zainteresować się tym, jak usunąć złogi, które zalegają w naszych jelitach, spowalniają przemianę materii i zatruwają nasz organizm. To podstawa, dzięki której łatwiej będzie nam się przystosować do wprowadzanych zmian i zrobić z nich użytek.
karolina25
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2014-07-29, 09:32

Post autor: karolina25 »

Ćwiczyc cwiczyc :)
karolina
ODPOWIEDZ