pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Rozstępy...;(

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Asia2111
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-06-08, 19:21

Rozstępy...;(

Post autor: Asia2111 »

Mam dopiero 15 lat a juz je mam ;( Dlaczego?;( Cyz ktoś zna jakieś dobre i sprawdzone kremy czy coś? Pomocy! Jak wy radziliście sobie z tym problemem <o czywiście kto ma lub miał>
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Mam rozstępy ale szczerze mówiąc jakoś się tym specjalnie nie przejmuje. I tak pewnie kiedyś jakbym zaszła w ciąże to by się pojawiły. Dlaczego się pojawiają?
Powstają w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry i zerwania sieci włókien kolagenowych tworzących skórną strukturę
Czyli j.w. ciąża, albo po prostu przybranie na masie, po ćwiczeniach. Sama nie robie nic żeby zniknęły ale google podpowiadają mi że nr. 1. wśród kremów na rozstępy jest Revitol Stretch Mark.
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

moja koleżanka ma rozstępy od 1 klasy gimnazjum (lat 13). ;p
Ja nie mam xD

A co do kremów to kupowała jakiś taki drogi O.O
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja mam, ale z czasem zrobiły się takie białe prawie niewidoczne i jakoś się nimi nie przejmuje. Rozstępy można zwalczać kiedy są jeszcze takie fioletowe, bo jak się robią białe to później już trudno się ich pozbyć, chyba, że laserowo.
Ja polecam kąpiel z solą morską. Krem na rozstępy, te dobre, są niestety drogie. Może warto używać balsam ujędrniający, smarować się oliwką.
eSka
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2009-05-14, 22:55

Post autor: eSka »

Nie muszą powstać z przytycia ale również gdy ktoś szybko rośnie :)
Rose pisze:Rozstępy można zwalczać kiedy są jeszcze takie fioletowe, bo jak się robią białe to później już trudno się ich pozbyć, chyba, że laserowo.
w jakimkolwiek fazie rozstępów ni da się ich pozbyt- to zwykła blizna :) chyba że laserowo :)
ale obojętne czy są fieletowe czy białe :)

spróbuj maśc cepan- na blizny dostępna w każdej aptece...kosztuje coś koło 14 zł :)

możesz też stosować sera balsamy przeciw powstawaniu takim rozstępom :)
ma chyba w swym zestawie takie vichy ziaja :)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

eSka pisze:w jakimkolwiek fazie rozstępów ni da się ich pozbyt- to zwykła blizna
Ale można w dużym stopniu złagodzić ich wygląd, nie będą bardzo widzialne, jedynie przy mocnym naświetleniu i naciągnięciu skóry.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Co prawda rozstępów nie mam, ale również polecam Cepan. Stosuję często na różne blizny, miałam na twarzy wieeelką, gdy pogryzł mnie pies, teraz prawie jej nie widać ;) Jeden minus - ma nieprzyjemny zapach
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

mam rozstępy na udach, ale są mało widoczne widoczne więc nic z nimi nie robię
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

moja siostra stosowała maść Contratubex. Już po kilku smarowaniach rozstępy blakną. Niestety maść jest bardzo droga, za mała, 20 gramową tubkę trzeba zapłacić powyżej 30 zł. No cóż, dla takich efektów warto.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Contratubex bardzo fajna masc faktycznie pomaga i wcale nie jest taka droga np w porównaniu z Dermatix który kosztuje prawie 150 zł - też bardzo dobra masc czasem polecam swoim pacjentom :)
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Też zaczęły mi się robić w wieku 15 lat na piersiach i udach. Teraz już znacznie zbledły. Stosowałam jakiś drogi krem, który dostałam od mamy z apteki, ale nie pamiętam nazwy. Najważniejsze to nawilżaj i właśnie krem na rozstępy jakiś dobry, te tanie nic nie dają niestety :( Po jakimś czasie będą mniej widoczne, ale jednak. Ja ze swoimi jakoś żyje i mi już nie przeszkadzają, chociaż nie powiem jak zaczęły się pojawiać czerwone pręgi to byłam nieźle wystraszona.

Dbaj o siebie i zainwestuj w dobry krem, rób masaże, ujędrniaj skórę naprzemiennym prysznicem (30s zimna woda, 30s ciepła i tak na zmianę).
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja miałem bardzo duże rozstępy na plecach, które powstały w okresie dojrzewania. Ciało rosło i skóra tego nie wytrzymała. Przez wiele lat walczyłem z kompleksami i bardzo niechętnie rozbierałem się tak więc każdy wyjazd nad jezioro czy też wyjście na basen było dla mnie trudne.
Kremami i olejkami nigdy rozstępów się nie zlikwiduje - można co najwyżej zapobiegać.
Najskuteczniejsze są zabiegi medycyny estetycznej i takiemu też się poddałem.
Wybrałem się do gabinetu lekarskiego w moim mieście ( Wrocław) gdzie zaproponowali mi taki zabieg usuwania rozstępów laserem: http://proclinic.pl/service/redukcja-rozstepow/ ) . Rozstępy stały się o wiele mniej widoczne tak więc polecam każdemu.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja na szczęście nie miałam nigdy problemu z rozstępami, niestety nie umiem pozbyć się cellulitu :/
Mata
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-07-18, 09:21
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Kontakt:

Post autor: Mata »

Ja mam problem z rezstępami posterydowymi, codziennie smaruje się 2x dziennie i bardzo cieżko się ich pozbyć. Jak by ktos był zainteresowany to smaruje się Oilanem i Biooil
Szukasz może psychoterapeuty? www.psychoterapeuta-zdrowie.pl
karolina25
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2014-07-29, 09:32

Post autor: karolina25 »

ja tez nie ma m:)
karolina
ODPOWIEDZ