pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Okulary

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Okulary

Post autor: Rose »

Czy są na forum osoby, które noszą okulary? Lubicie je i uważacie, że lepiej wyglądacie w nich czy bez nich?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Noszę na stałe od eee.. 2 lat, coś takiego. Ale na szczęście mi pasują, bez nich wyglądam gorzej, bo wszyscy mówią, że patrzę jak jakiś demon, więc okulary to maskują ;P Zastanawiałam się nad soczewkami, ale nie, za bardzo lubię swoje okulary ;)


A jeśli chodzi o przeciwsłoneczne, to też uwielbiam i mam ich bardzo dużo ;P
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja też noszę i nie wiem jak mogłam chodzić kiedyś bez nich :D
Noszę od jakiś 3-4 lat, niestety mam wadę wzroku, jestem krótkowidzem. Wszyscy mówią, że do twarzy mi z okularami i bardzo ładnie w nich wyglądam, podzielam ich zdanie ;)
Czasami mnie wkurzają, szczególnie gdy słońce mnie bardzo razi ;/ Kocham okulary przeciwsłoneczne, noszę je, niestety, rzadko, bo bez moich okularów nie wiele widzę z daleka i nie rozpoznaję ludzi na ulicy :D
Awatar użytkownika
CiemnaStronaPomidora
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2009-06-10, 16:15
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: CiemnaStronaPomidora »

Ja też noszę. Od dokładnie 1 roku i 2 tyg. ;D. Juz się przyzwyczaiłam, choc na początku wcale nie chciałam w nich chodzic.
Wszyscy mówią że mi ładnie w okularach, ale niektórzy mają inne zdanie. Może to kwestia przyzwyczajenia. ;d.
A przeciwsłonecznych nie lubię. Brzydko w nich wyglądam a poza tym, jestem krótkowidzem i niestety bez moich okularów chodzić nie mogę.
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

okulary mam i powinnam nosić ;p ale nie lubię- denerwuje mnie, że mam coś na nosie :P dlatego zakładam tylko w szkole, bywa że nie poznaję ludzi ]:-> bo jestem krótkowidzem ;p ale większość wie, więc mi wybaczają (chyba) :P

okulary przeciwsłoneczne kocham ;D właśnie dzisiaj sobie kupiłam ;D
Awatar użytkownika
upiór w rowerze
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2009-06-10, 19:04
Lokalizacja: z nienacka.

Post autor: upiór w rowerze »

Pobiję Was wszystkich. Ja noszę okulary od 2 miesiąca życia, więc już czternaście lat. Raczej nie będę się wszczególach w szczegóły, jednak musiałem śmiesznie wyglądać mając, dając na to, rok w okularach. ^^'
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim małym bobasem, który nosi okulary;]
Ale takie malutkie dzieci w okularkach wyglądają słodko ;)
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

ja widziałam 9miesięcznego bobasa ;D tylko ściągał je i próbował zjeść :P a okulary na pól twarzy ;p im wcześniej dziecko zacznie nosić okulary tym lepiej, w niektórych przypadkach wada może się cofnąć, a w innych hamować jej rozwój.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

No właśnie. Ja cały czas miałam zdrowe oczy, ale zaczęłam brać takie tabletki i po nich mi się pogorszył (przeczytałam w ulotce w skutkach niepożądanych, że w rzadkich przypadkach może dojść do pogorszenia wzroku, dlatego przypuszczam, że to od tego). Zaszło to tak gwałtownie. W tym miesiącu widzę normalnie, a za miesiąc słabo...
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

ja noszę okulary od 2 lat na początku ich nie cierpiałam ale z czasem się przyzwyczaiłam i jest ok chociaż wkurza mnie to że jak założe przeciwsłoneczne to nie poznaje ludzi
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

kaśśś177 pisze:wkurza mnie to że jak założe przeciwsłoneczne to nie poznaje ludzi
Ja mam to samo :) Ostatnio szłam do koleżanki i słońce pięknie świeciło, no to założyłam przeciwsłoneczne i patrzę po drugiej stronie jedzie ktoś rowerem i nie wiedziałam kto to. Mieszkam na wsi, gdzie wszyscy się znają i wstyd by było nie powiedzieć "Dzień dobry". Więc mówię, a to się okazało, że to kolega z klasy...;)
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

Nosze okulary bo jestem krotkowidzem ale publicznie się w nich rzadko pokazuje :D (ale czasem trzeba). Całe szczęście jest coś takeigo jak soczewki kontaktowe ^^
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

A ja nie nosze, pewnie by mi nie pasowały. Ale niektórym pasują i w okularach wyglądają lepiej niż bez
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Obecnie nie noszę(od 2lat), tylko do czytania. Nosiłam i to bardzo długo, bo prawie 10lat :roll: Ale cudowne uzdrowienie, wzrok mi się poprawił :D Jak wyglądałam? heh, wydaje mi się, że bez okularów lepiej :)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nosiłam okulary od 3 roku życia w wieku 15 lat moja okulistka stwierdziła, że nie są mi potrzebne więc nie noszę, chociaż powinna z swoją wadą wzroku. Od dłuższego czasu zbieram się żeby pójść prywatnie do okulisty, ale jakoś nigdy nie mogę do niego trafić ;p
ODPOWIEDZ