pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Okulary

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mnie właśnie też, nie wyobrażam sobie wkładania czegoś do oka.
Awatar użytkownika
ebony bones!
-#
-#
Posty: 151
Rejestracja: 2010-03-07, 12:33
Lokalizacja: z google.

Post autor: ebony bones! »

niepokorna pisze:Z soczewkami to trochę roboty - to zakładanie i zdejmowanie mnie przeraża.
mnie również :L
dlatego zdecydowałam się na okulary : )
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Mam okulary od dwóch lat. Wada -0,5. Na co dzień ich nie noszę, tylko jak nie widzę czegoś, co jest napisane na tablicy w szkole. Zazwyczaj słyszałam komplementy dotyczące tego jak wyglądam w okularach, mnie samej też się podoba.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Od miesiąca nosze mam dużą wadę bo 1.25 i byłam nią załamana :( ale się już przyzwyczaiłąm i jest wmiare ok
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Duszyczka pisze:Od miesiąca nosze mam dużą wadę bo 1.25
Daj mi taką wadę ;D
Ja mam w jednym oku 3 coś, a w drugim 4 coś ;P
AnnA250
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-27, 14:35

Post autor: AnnA250 »

Witam. Ja nosze czasami okulary tzw. zerówki ponieważ nie mam wady wzroku. Bardzo lubię okulary dodają takiego fajnego charakteru. Ostatnio na byłam przeciwsłoneczne kolejną parę do mojej bogatej kolekcji kilkunastu par :) Może to przesada ale znalazłam w internecie super ofertę na okulary marki Ray-Ban http://www.zeiss-soczewki.pl/
Roadkiller
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-01-23, 14:37
Lokalizacja: GD/GCH

Post autor: Roadkiller »

Prawie od roku noszę okulary -0.5 i -0.5. Mówią że wyglądam git ale ja jakoś wolę siebie bez okularów niż z nimi. Zamierzam sobie kupić okulary przeciwsłoneczne ze szkłami korekcyjnymi i filtrem polaryzacyjnym ale to dopiero jak mi się wada ustabilizuje:) Niestety takie okulary kilka stów kosztują dlatego wolę poczekać ;)
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Jak chodziłam do podstawówki,bardzo mi się podobały osoby,które nosiły okulary,a teraz jak je noszę,już tak mi się nie podobają.Ale ja tylko zakładam je do komputera,chociaż wszyscy mówią,że wyglądam w nich spoko.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mi się zawsze podobały okulary ale chyba jednak lepiej mieć wzrok jak najdłużej dobry.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

"Noszę" bardzo rzadko. Nie lubię ich, są niewygodne. Ale podobno mi pasują.
Awatar użytkownika
Sarmiczek
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2012-05-25, 13:42
Lokalizacja: Z daleka...

Post autor: Sarmiczek »

Noszę, bo wzrok mam niestety dość słaby. Ale mam zamiar przerzucić się na soczewki. Nie to że mi okulary nie pasują, tylko po prostu mi w niektórych sytuacjach przeszkadzają ;].
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Zawsze tak było,jest i będzie..jesli czegoś nie mamy,chcemy to mieć,a jeśli już to zdobędziemy,chcemy się tego pozbyć...Tak jest w przypadku okularów,jeśli ich nie nosimy,to nam się podobają,ale jeśli mamy je nosić,wzbraniamy się przed zakładaniem ich.
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Zależy czy mowa o okularach na koretkę wzorku czy o sportowych:) Jeżeli to pierwsze,to ja wolałabym mieć zdrowe oczy niż być trendy. BO jeśli sportowe to spoko- przydają sie podczas słonecznych dni.
Ewka2G
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2016-05-30, 11:38

Re: Okulary

Post autor: Ewka2G »

Zawsze nosiłam soczewki, ale ostatnio postanowiłam się jakoś przekonać do okularów :) Zobaczyłam na https://optique.pl/ genialne Ray-Ban'y, o których tak naprawdę marzyłam od dziecka. Postanowiłam spróbować i kupić okulary, w końcu to wygodniejsza opcja niż soczewki. No i muszę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę :) Teraz nie rozstaje się z moimi okularami i muszę przyznać, że lepiej się sobie podobam w nich niż bez nich :)
kamil2323
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2018-06-15, 10:04

Re: Okulary

Post autor: kamil2323 »

Ja nosze okulary sportowe i bardzo fajnie wyglądam w nich

________________________________________
psychoterapeuta Lublin
ODPOWIEDZ