pompy abs, abs pump

wiercenie studni

100% naturalne kosmetyki, czy istnieją?

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
miki789
-#
-#
Posty: 258
Rejestracja: 2019-05-10, 13:15

100% naturalne kosmetyki, czy istnieją?

Post autor: miki789 »

100% naturalne kosmetyki, czy istnieją? Z jakich terapii SPA domowego korzystacie i czy uważacie, że można zaprojektować pielęgnację w jakości zbliżoną do salonów medycyny estetycznej we własnym zakresie? Myślę, że całkiem ciekawe zagadnienie.
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 251
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Re: 100% naturalne kosmetyki, czy istnieją?

Post autor: Maciuszek87 »

Kosmetyki na 100% nie były testowane na zwierzętach, tylko naturalne, ajurwedyjskie receptury, nawet do samodzielnego potwierdzenia https://spa-ceylon.pl. Od kilku miesięcy tylko u nich biorę. Maseczki do twarzy najlepsze do tej pory. Mocny udział kosmetyków z cytryną i pomarańczą. Po prostu pięknie pachną przez cały dzień. Cytryna w kosmetykach to trochę mój konik, a akurat ajurweda takimi składnikami aktywnymi właśnie stoi.
szynka
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2021-05-28, 15:21
Kontakt:

Re: 100% naturalne kosmetyki, czy istnieją?

Post autor: szynka »

Niestety, ale definicja naturalnego, ekologicznego czy organicznego kosmetyku, nie została do końca uregulowana prawnie, z czego korzystają producenci, którzy nadużywają tych określeń. Ale z każdym rokiem, sytuacja zdaje się zmieniać, poprawiać... Dawniej kosmetyki naturalne były bardzo drogie, teraz ceny są już bardziej przystępne. Ale czy jesteśmy w stanie używać wyłącznie kosmetyków w 100 % pochodzenia naturalnego? Myślę, że na spokojnie tak, aczkolwiek - nie dajmy się zwariować. Najważniejsze by czytać etykiety ze zrozumieniem.
Kamilos77
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-09, 15:29

Re: 100% naturalne kosmetyki, czy istnieją?

Post autor: Kamilos77 »

Oczywiście, że istnieją :D Spójrz na przykład na kosmetyki marki Pharmedis - ich skład jest prosty i naturalny. Szczerze polecam korzystać tylko z takich kosmetyków... chemii i tak mamy już w życiu codziennym za dużo. Ja kupuję na https://kroplazdrowia.com.pl/, dzięki czemu wychodzi tanio i nie ganiam po mieście w poszukiwaniu drogerii.
ODPOWIEDZ