pompy abs, abs pump

wiercenie studni

suszarka do włosów

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
gusia789
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2020-11-05, 12:41

suszarka do włosów

Post autor: gusia789 »

Dziewczyny jakie parametry powinna mieć dobra suszarka do włosów? Stary sprzet słabo już suszy i sie mocno grzeje, pora na wymianę. Warto miec jonizację, znalazłam fajny sprzet od babyliss bronze shimmer, ma jonizację i zimny nawiew a temperaturę i moc można regulować
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: suszarka do włosów

Post autor: crystalka »

Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś się konkretny model to babyliss ma też fajną serię hydro fusion. Te urzadzenia maja technologię jonowo-plazmową, zmniejsza ona puszenie sie włosów i elektryzowanie. Ja mam z tym odwieczny problem, a w zimie to już w ogóle dramat, suche, ogrzewane powietrze robi swoje.
szocikniebieski
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2021-01-26, 23:03
Kontakt:

Re: suszarka do włosów

Post autor: szocikniebieski »

trzeba po znajomych popytać co najlepsze
gusia789
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2020-11-05, 12:41

Re: suszarka do włosów

Post autor: gusia789 »

to na pewno ;) mi dużo osób polecało urządzenia Babyliss, zresztą mam już kilka rzeczy od nich i wszystkie mi się sprawdzają w 100%, są świetnie wykonane z dbałościa o wykonanie i design.
Awatar użytkownika
bonek09
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2021-05-20, 13:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: suszarka do włosów

Post autor: bonek09 »

Ja w ogóle staram się nie suszyć włosów, bo słyszałem, że to bardzo je niszczy
Jest tylko jedna rzecz, która sprawia, że marzenie jest niemożliwe do osiągnięcia: strach przed porażką.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: suszarka do włosów

Post autor: crystalka »

bez przesady, jak się ma solidne urządzenie to nie bedzie problemu, używam regularnie mojej suszrki hydro fusion Babyliss i nie zauwazyam żeby coś z włosami się niepokojącego działo, są gładkei i się nie puszą
ODPOWIEDZ