pompy abs, abs pump

wiercenie studni

jak się uczesać na wesele?

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

jak się uczesać na wesele?

Post autor: crystalka »

Nie mam możliwości pójścia do fryzjera, rozważam zakup lokówki, w oko mi wpadła babyliss c425E, wygląda bardzo ciekawie, jest złota, ma aż 3 temperatury do wyboru, panel led
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: jak się uczesać na wesele?

Post autor: vesna »

Jestem ciekawa czy tą lokówkę kupiłaś, jeśli się zdecydowałaś na babyliss to na pewno nie żałujesz, bo mają solidne urządzenia. Widziałam, ze wyszła nowa linia bronze shimmer i ma kilka urządzeń, także lokówkę. Bardzo mnie zaciekawiła bo ma troche nietypowy kształt, jest owalna i robi efekt luźnych fal.
nomik
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2021-01-21, 17:18

Re: jak się uczesać na wesele?

Post autor: nomik »

Warto też pamiętać przy okazji też o bardzo dobrym i profesjonalnym fotografie. Dlatego szczerze polecam zerknąć tutaj i zapamiętać nr tel https://dexlab.pl
rozmowna22
-#
-#
Posty: 74
Rejestracja: 2022-04-28, 19:26

Re: jak się uczesać na wesele?

Post autor: rozmowna22 »

Fryzura, fryzurą, ale nie ma to jak opalone ciało. Niedawno zużyłam ostatnią już ampułkę Melanotan , który ma na celu uzyskanie przez nas przepięknej, lśniącej opalenizny. Moim zdaniem człowiek opalony wygląda o wiele lepiej niż ktoś kto jest biały jak ściana. Zawsze chciałam być mulatką, ale niestety nie ci rodzice, nie te geny. Na stronie https://melanotan.biz/ można zobaczyć prawdziwe efekty stosowania produktu. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale po zobaczeniu efektów na własnej skórze zmieniłam swoje nastawienie i teraz polecam każdemu.
Awatar użytkownika
okraska
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2022-08-11, 13:44
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Re: jak się uczesać na wesele?

Post autor: okraska »

grunt żeby tej lokówki za często nie używać bo zniszcz włosy, ja polecam loki na zimno na wałek jedwabny albo pasek od szlafroka
Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Paulo Coelho, Alchemik
ODPOWIEDZ