pompy abs, abs pump

wiercenie studni

jak się pozbyć blizny?

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

jak się pozbyć blizny?

Post autor: lema »

jak można się pozbyć blizny? Wypadek na rowerze zostawił mi ne za fajną pamiątkę, nie wygląda to dobrze, blizna zrobila się wypukła i nawet czasami swędzi, co robić?
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Może udaj się do specjalisty? Słyszałam, że istnieje opcja laserowego usuwania blizn, ale nie wiem jak to działa i czy jest możliwa w każdym przypadku. No i jak sądzę, jest to raczej drogie.
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

Post autor: lema »

Na razie testuję plastry silikonowe sutricon, zobaczymu jak to podziała, podobno jedno opakowanie ma mi wystarczyć na kilka miesięcy a tyle się powinno stosowac te plastry, to tańsza opcja niż laser i duzo w sumie zachodu w tym nie ma
tygrysek
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2009-04-05, 22:47

Post autor: tygrysek »

Lema, no i jak wrażenia? Ja plastrów sutricon używałam na bliznę po wycięciu znamienia, po 3 miesiącach regularnego naklejania zbledła i zrobiła się bardziej płaska, także ja byłam zadowolona z działania.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Chyba najbardziej sprawdzonym sposobem jest laser, można także próbować kremów, ale efekty nie będą WOW.
nikka22
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2016-08-08, 11:02

Post autor: nikka22 »

Mi na bliznę po wypadku na rolkach pomogła mezoterapia igłową jaką miałam w klinice http://artederm.pl/ , jeśli też macie wrażenie że nic nie działa w Waszym przypadku to taki zabieg na pewno będzie skuteczny, sama się o tym przekonałam
benekk
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2018-01-23, 10:58

Post autor: benekk »

Laser na pewno będzie skuteczny ale możecie spróbować też takiego olejku jaki mi moja dziewczyna kupiła, naprawdę fajnie pachnie jak na produkt medyczny i ma udowodnioną skuteczność
Obrazek
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Słyszałam o tym olejku, ale opinie są podzielone.
benekk
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2018-01-23, 10:58

Post autor: benekk »

No wiesz, nie ma jednego cudownego środka która działa na wszystkich i na wszystko być może stąd te podzielone zdania ale ja akurat jestem zadowolony z działania olejku więc należę do szczęśliwców na których on działa :)
beniaa
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2018-04-25, 23:13

Post autor: beniaa »

benekk, ja również należę do grona szczęśliwców u których olejek się sprawdził :P Stosuję go na świeże rozstępy i blizny od 4 tyg i są one jaśniejsze iniż przed stosowaniem. Wiadomo, że to jeszxcze nie to czego oczekuję, ale nie poddaję się :) Także wg mnie to zależy też od systematyczności stosowania tego preparatu. Bo jak ktoś po tyg nie widzi efektów i odpuszcza to pewnie, że będzie mówić że nie podzialało, bo przecież to za krótki okres stosowania. Wg producenta to po 2 tyg sa pierwsze efekty, ale takie mega fajne są widoczne po 3 miecznym, SYSTEMATYCZNYM stosowaniu olejku. Tyle w temacie. I mimo wszystko polecam :)
sufcia
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-04-26, 00:19

Post autor: sufcia »

Ludzie, jak macie stare blizny to żadne kremy i olejki nie pomogą :) moja starsza siostra ma stare rozstępy, a jak wiadomo, biały, stary rozstęp to blizna...więc tu nic już nie pomoże jak tylko laser. Kaśka chodzi do http://bienkowscyclinic.pl/, na usuwanie super nowoczesnym laserem. Jest zadowolona, a miała już 2 zabiegi, czekają ją jeszcz e dwa i na tym ma się zako nczyć. Już teraz są mniej widoczne, a za parę miesi,ęcy nie będzie ich już widać.
Awatar użytkownika
klapouszek
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-05-14, 12:37

Post autor: klapouszek »

Warto podpytać znajomych w tym temacie. Z całą pewnością coś się znajdzie ;)
Kiedy widzę, co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy.
ODPOWIEDZ