pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dłonie...

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Buszajka
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2016-05-08, 17:18

Dłonie...

Post autor: Buszajka »

Chciałabym mieć piękne, zadbane dłonie... Niestety, pracuję fizycznie, przez to te dłonie się niszczą... Jak o nie zadbać, by były chociaż trochę ładniejsze?
Liduna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2016-05-23, 15:54

Post autor: Liduna »

podstawą jest dobry kem, poczytaj http://www.elle.pl/promocja/artykul/zad ... -kobiety-1 ja mam ładne dłonie ale bez kremu bym tego nie osiągnęła.
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

Kup dobry krem, rób maski i peelingi i będziesz miała ładnie dłonie
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Nawilżanie przede wszystkim! No i przy chłodzie - rękawiczki, tak samo przy sprzątaniu.
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

Dziewczyny może przy temacie dłoni pomożecie mi w kwestii manicure. Chce zacząć sobie nakładać lakier hybrydowy w domu, do tego potrzebna jest lampa UV do paznokci. Polecicie mi jakiś sensowny model takiej lampy do domowego użytku? Czytałam tutaj co powinnam wybrać ale może macie jakiś sprawdzony w praktyce model?
kuclaradoslaw
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2020-04-24, 16:51

Re: Dłonie...

Post autor: kuclaradoslaw »

Po dłoniach najszybciej widać upływające lata... Trochę można sobie pomóc zabiegami w gabinecie med. estetycznej. Fajnym zabiegiem jest zabieg z produktem Restylane Skinboosters. Można go stosować właśnie na dłonie. Jest to zabieg z kwasem hialuronowym. Nie dodaje objętości a sprawia, że skóra poprawia swoją elastyczność, jest nawilżona i rozjaśniona.
JTillett82
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-06-08, 08:56
Kontakt:

Re: Dłonie...

Post autor: JTillett82 »

to prawda, po dłoniach widać upływ czasu... i choć nie wiem, ile operacji plastycznych nosa, uszu, czy twarzy byśmy sobie zrobiły - dłonie prawdę "ujawnią". Ja zawsze miałam problem z suchą skórą na dłoniach, a teraz - w czasie pandemii, kiedy tak często myjemy ręce różnego rodzaju mydłami i stosujemy środki dezynfekujące, moje dłonie są naprawdę w złej kondycji. Są suche, popękane. Ratuję się różnymi kremami z dużą ilością mocznika, ale kiedy nie mam kremu pod ręką, to dłonie wyglądają bardzo nieładnie.
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Dłonie...

Post autor: gringot »

Miałam straszny problem z suchością dłoni, ale na szczęście udało się mi chodzić na różne zabiegi do kliniki https://www.medeste.pl/ którego mi w tym pomogły. Jeśli chodzi o tą klinikę medycyny estetycznej to jest według mnie najlepsza we Wrocławiu.
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Dłonie...

Post autor: Ania »

Ja w tym momencie właściwie w każdej torebce noszę krem do rąk z Solverx - HELPER. Ogromnym jego plusem jest to, że nie tylko nawilża i odżywia dłonie, ale działa też antybakteryjnie, co w obecnej sytuacji jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. Uwielbiam ten krem też za konsystencję, taką kremowo - żelową.
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Dłonie...

Post autor: powell70 »

Smaruj Calendeel 2-3 razy dziennie. Do suchej, szorstkiej, pękającej skóry nie ma nic lepszego.
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Dłonie...

Post autor: Jolka51 »

To dla mnie bardzo ważne, aby móc pochwalić się zadbanymi dłońmi, dlatego nie tylko dbam o same dłonie, ale też paznokcie. Konkretnie zaczęłam używać odżywki SOS od Eveline. Bardzo mi odpowiada i jest w dobrej cenie, więc warto o niej pamiętać
Obrazek
deszyk
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2022-01-13, 11:28

Re: Dłonie...

Post autor: deszyk »

Dłonie to też paznokcie, to jasna sprawa. Tutaj są fajne zestawy - https://bit.ly/3GToYLD, mega fajna sprawa, bo też cenowo to ekstra wychodzi. A dłonie będą na pewno zadbane, jak nigdy!
Awatar użytkownika
wladkoo
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2022-07-11, 11:27
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: Dłonie...

Post autor: wladkoo »

rękawiczki ochrone + kremy + zabiegi na dłonie i kosmetyczka regularnie
Kolejny dzień będzie lepszy
Awatar użytkownika
Ropot
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2022-11-22, 06:42
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dłonie...

Post autor: Ropot »

Przede wszystkim to koniecznie używaj rękawiczek. Istnieje też szereg zabiegów kosmetycznych na piękne dłonie, ale o tym długo by pisać. Zapytaj w salonie kosmetycznym :)
cześć!
ODPOWIEDZ