pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Produkty do salonu fryzjerskiego

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Zaria
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2016-05-23, 15:56

Produkty do salonu fryzjerskiego

Post autor: Zaria »

Jakie rady miałybyście dla osoby, która chciałaby otworzyć salon fryzjerski? Jakie miałybyście życzenie jako przyszłe klientki? Co jest dla Was najważniejsze przy wyborze salonu fryzjerskiego?
Buszajka
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2016-05-08, 17:18

Post autor: Buszajka »

Hmm może postaw na loreal expert produkty? Ja bardzo chwalę te salony https://www.salonexpert.pl/ Zawsze wychodzę stamtąd zadowolona, a oni właśnie mają produkty loreala.
gusia789
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2020-11-05, 12:41

Re: Produkty do salonu fryzjerskiego

Post autor: gusia789 »

ze sprzętu to na pewno mogę polecić babylissPRO urządzenia, ostatnio udało mi się kupić ich trymer skeleton. Super urządzenie, nie jest łatwo zdobyć ale warto. Tnie bardzo dokładnie, długo działa na baterii, można także pracować z podłączeniem do sieci.
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: Produkty do salonu fryzjerskiego

Post autor: vesna »

Długo u was zajęły formalności? Też myślę o salonie, jeśli chodzi o sprzęt to skłaniam się ku urządzeniom babylissPRO. To na czym do tej pory pracowałam mi się sprawdziło i jak kupować wyposażenie to od nich.
gusia789
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2020-11-05, 12:41

Re: Produkty do salonu fryzjerskiego

Post autor: gusia789 »

vesna formalności zajęły najwięcej czasu, jak co do wszytkiego udało się szybko zorganizować, od razu znalazłam kilka hurtowni gdzie zamówiłam sobie cały sprzęt, Babyliss pro jest bez problemu dostępne w hurtowniach specjalistycznych
ODPOWIEDZ