pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co do pokoju dziecięcego?

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Co do pokoju dziecięcego?

Post autor: Franciszka »

Pokój dziecięcy musi być urządzony zgodnie z wymaganiami i gustem dziecka. W taki zakup trzeba zaangażować pociechę, aby była zadowolona ze swojego pokoiku. Polecamy zerknąć na ofertę sklepu OneMarket z wieloma ciekawymi rozwiązaniami do pokoi dziecięcych - regały dla dzieci

Mają ładne regały np.:
Obrazek
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Nie podoba mi się ten regał. Jest za bardzo krzykliwy.
Ewwas
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-14, 15:51
Kontakt:

Post autor: Ewwas »

Nie podoba mi się ten regał i nigdy nie kupiłabym takiego do pokoju mojego dziecka.
Awatar użytkownika
radda
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2015-08-14, 13:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: radda »

wydaje mi się, że lepsze byłyby meble w spokojniejszej, jasniejszej tonacji, ale to rzecz gustu i kwestia dziecka oczywiście :)
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

zgadzam się. Meble w pokoju dziecięcym nie powinny być tak krzykliwe jak ten na zdjęciu. Kolor mebli powinien być delikatny i stonowany. To samo dotyczy koloru ścian. Dziecko wchodząc do swojego pokoju powinno czuć się bezpiecznie, używając ciężkich, przytłaczających kolorów sprawimy że dziecko będzie się czuło osaczone. Trzeba mieć dobry pomysł na aranżację pokoju dla dziecka i przede wszystkim musimy pamiętać że odpowiednio urządzony wspomaga rozwój psychiczny dziecka i sprzyja skupieniu w nauce.
zu_za
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2015-02-24, 21:29

Post autor: zu_za »

Też uważam, że lepsze są spokojniejsze kolory. Dobrze pasuje tutaj biały, jest neutralny i będzie pasował do różnych aranżacji. Podobają mi się np. meble z kolekcji SNOW, stąd: http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/po ... ezowy.html .
Co o nich powiecie?
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja także jestem za białymi mebelkami. Kolory wniosą zabawki.
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Jak jest za dużo koloru w pokoju, to dzieci mają problem z wyciszeniem się przed spaniem.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

W sumie racja, tylko wtedy powinien być półmrok. Moim zdaniem w pokoju dziecięcym najważniejsze są funkcjonalne i bezpieczne meble. Ja rozglądając się za łóżeczkami natrafiłam na stronę atbmeble.pl. Bardzo ładne wyposażenie z atestami. Zerknijcie.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Zdecydowanie pokój dziecięcy powinien być kolorowy i wesoły, ale przede wszystkim bezpieczny.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

A to na pewno. Grunt, by był też funkcjonalny.
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

W pokoju dziecięcym oprócz mebelków nie może zabraknąć zabawek. To one najlepiej udekorują pokój. A najlepsze znajdziesz w sklepie Urwis.pl http://www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria/lalki to będzie dużo lepsze rozwiązanie niż kupno jakiś drogich naklejek na ściany.
Nicolas
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2016-05-23, 14:08

Post autor: Nicolas »

Fajne meble mają tutaj http://www.gama-sklep.com.pl/
Dzieciaki na pewno zajdą coś dla siebie a rodzice będą zadowoleni bo ceny ich nie przerażą
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Najważniejsze w pokoju dziecięcym są mebelki. Warto wybrać jak najlepsze, aby posłużyły na lata. ATB - producent mebli dla dzieci omówiony na artvocado.pl/producenci-mebli-dzieciecych-w-polsce/ jest dla mnie firmą, która oferuje właśnie taki asortyment. Dzięki niemu można być pewnym, że dziecko dostanie wysokiej jakości i bezpieczne szafki, łóżeczko itd.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Polecam sprawdzić blog o dzieciach masa pouczających wskazówek, które ułatwiają życie rodzicom
ODPOWIEDZ