pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prezent

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Kamil20
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-06-13, 17:00

Prezent

Post autor: Kamil20 »

hejka :) mam problem :) zaniedlugo zbliżają sie urodziny mojej dziewczyny a ja nie mam prezentu ;( myslałem nad zakupem jakiś perfum . kolega polecił mi strone ww.sknerus.pl jednak ja nie znam tej strony :) czy jest ktosś kto już korzystał z tej strony ? jeśli tak to proszę o pomoc :) dzięki
Awatar użytkownika
Liwia12
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-05-30, 19:47
Lokalizacja: Grupa

Post autor: Liwia12 »

Super pomysłem mogą być np. jakieś sztyblety stylizacje. Tam, gdzie podlinkowałem jest bardzo obszerny wybór ;)
Cała rozpiętość natury! Od Kreatora do kreatury.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Myślę, że znacznie lepszym pomysłem jest kupienie dziewczynie torebki. Tych nigdy za wiele, tak samo jak butów. Świetne torebki damskie znajdziesz na Domodi.pl. Możesz wybierać spośród asortymentu wielu marek.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Perfum to dobry pomysł jeśli masz 100% pewność, że zapach który wybierze się spodoba. Bezpieczniej jest chyba jednak kupić torebkę.
Mzak
-#
-#
Posty: 46
Rejestracja: 2015-11-13, 12:49

Post autor: Mzak »

Lepiej poszukaj ładnego kompletu w dziale bielizna damska na kinga.com.pl
bahama
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-12-16, 12:28

Post autor: bahama »

Mam podobny problem może coś z http://aligoo.pl/kolekcja/wyprzedaz tyle że moja dziewczyna wiem że lubi buty:)
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Są tacy, co uważają, że ukochanym się nie kupuje butów. Ja jednak jestem za. Przynajmniej prezent się przyda.
Buszajka
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2016-05-08, 17:18

Post autor: Buszajka »

Polecam w prezencie dawać kosmetyki Vichy, bo są genialne. Ja kocham ten podkład http://miastoiludzie.pl/2015/09/30/podk ... dermablend Zapytaj dziewczynę, czy nie chciałaby go dostać :)
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Wszystko zależy od tego komu robimy prezent, trzeba trafić w czyjś gust, a łatwe to nie jest. Łatwiej jest tylko z dziećmi. Mojej małej kuzynce kupiłam z Winx lalkę i była bardzo zadowolona z tego prezentu. Trzeba pomyśleć co może się komuś spodobać.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Polecam zakup ładnej biżuterii lub właśnie perfum :) no i kwiaty!
dekoder29
-#
-#
Posty: 81
Rejestracja: 2016-07-06, 19:42

Post autor: dekoder29 »

Inwestuj w perfumy. To zawsze trafiony prezent.
Domi
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-07-19, 22:42

Post autor: Domi »

Ostatnio gdy moja dziewczyna miała urodziny to postanowiłem że jej kupie róże , które wprost uwielbia :) . Poszedłem do kwiaciarni i wybrałem oraz kupiłem bukiet róż.
Każda z róż była innego koloru. Jeśli chcecie wpaść na taki pomysł to gwarantuje że dziewczyna się bardzo ucieszy. Jeśli chcecie się dowiedzieć co symbolizuje kolor róż to polecam wejść w link podany poniżej :
http://www.twojakwiaciarnia.eu/znaczeni ... ia-kwiaty/
Dodatkowo do kwiatów kupiłem bombonierkę , bo dziewczyny wprost szaleją za czekoladą.
Oczywiście perfumy mogą być a jeśli jest problem żeby zamówić to proponuje iść do Rossmanna :D
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Post autor: Pelasia »

A może jakaś fajna koszulka? Zerknij sobie na tą stronę:
http://www.megakoszulki.pl/

Jest to jeden z większych sklepów z koszulkami w sieci. Jestem pewna,że powineneś tam cos znaleźć odpowiedniego dla swojej dziewczyny.Jakiś czas temu zamawiałam tam koszulkę na prezent dla mojej siostry. Wybrałam dla niej wlaśnie taką:
Obrazek
Roksana_O
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2016-05-24, 12:28

Post autor: Roksana_O »

Uważam, że koszulka może być fajną częścią prezentu. Ja zamówiłam mojej mamie koszulkę z Allprints oraz kubek z nadrukiem. Spakowałam to wszystko do torebki oraz dodałam bon na zabieg do kosmetyczki.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Taka koszulka to faktycznie dobry pomysł. Ja do tego jeszcze bym coś dorzuciła.
ODPOWIEDZ