pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kosmetyki naturalne

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Aupo
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-03-11, 13:06
Kontakt:

Post autor: Aupo »

Z naturalnych kosmetyków stosuję przede wszystkim różne naturalne oleje. Póki co testuję: kokosowy, arganowy i ze słodkich migdałów. Ten ze słodkich migdałów to zdecydowanie mój faworyt:-)
Najlepsze oferty Autolawety-poznan
adrianna.otulak
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-05-04, 08:24

Post autor: adrianna.otulak »

Ja zachwyciłam się kosmetykami naturalnymi jednej z czołowych marek. Od dawna miałam problemy z uczuleniem na różne produkty. Przewertowałam google oraz luxusportal i natrafiłam wreszcie na coś co mi pasuje. Produkt ma doskonały skład i fajna konsystencję.
zywiolka
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-09, 09:49

Post autor: zywiolka »

kosmetyki naturalne są genialne. Najlepsze, co możemy zrobić dla naszej skóry.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Polecam tez zerkać na stronę ministerstwa dobrego mydła. Zawsze można coś znaleźć co akurat podpasuje naszej skórze.
sonecko
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2016-05-09, 11:28

Post autor: sonecko »

Uważam, że pieniądze wydane na kosmetyki naturalne, to dobra inwestycja - w siebie i nasz wygląd
brevka
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-11, 12:54

Post autor: brevka »

sonecko pisze:Uważam, że pieniądze wydane na kosmetyki naturalne, to dobra inwestycja - w siebie i nasz wygląd
Dokładnie!
blazej
-#
-#
Posty: 105
Rejestracja: 2016-03-02, 20:45

Post autor: blazej »

Tak sobie myślę, że najważniejsze to używać tych kosmetyków, które nam pasują... Niektórzy mają farta, mogą kupować tańsze kosmetyki, bo nic się im po nich nie dzieje. Inni znowu muszą wydawać kasę na kremy, które dają im ochronę w ciągu dnia i w nocy. Moja narzeczona na szczęście znalazła super podkład, który wcale dużo nie kosztuje: http://pl.rimmellondon.com/produkty/fac ... wake-me-up. Polecamy ;) Ulga dla portfela!
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

Kosmetyki naturalne są bardzo dobre dla naszego organizmu, w przeciwieństwie do tych naszpikowanych chemią. I wcale nie są bardzo drogie, wystarczy dobrze poszukać i można dostać dobre kosmetyki w przystępnej cenie, ja je stosuje i jestem bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Ja mam swoje stałe hipoalergiczne kremy, ale chodzę także do tego gabinetu -http://laserskincare.pl/gabinet-kosmetyczny-gliwice/
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

Ja mam wrażliwą skórę i też nie mogę byle jakich kosmetyków stosować. Ostatnio sprawdził się u mnie cetaphil, mam do mycia emulsję EM i codziennie przemywam nią moja twarz. Pomaga bo skóra jest przyjemna w dotyku idealnie oczyszczona i nawet radzi sobie z trądzikiem:)
WhiteAngel
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2016-06-28, 19:06

Post autor: WhiteAngel »

U mnie w domu numerem jeden od jakiegos czasu są dermokosmetyki Cetaphil ponieważ ja, jak i reszta mojej rodziny (w tym dziecko) mamy kłopoty ze skórą. Balsam do twarzy i ciała 250 ml / 236 ml z pompką. Specjalistyczny dermokosmetyk, który powoduje głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry. Sprawia to jego unikatowy skład: najwyższe wśród dermokosmetyków stężenie silnie wiążącej wodę gliceryny olej z orzechów makadamia, który dostarcza skórze niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych pantenol, który łagodzi podrażnienia i ułatwia regenerację naskórka składnik antybakteryjny, który sprawia, że można go stosować w przebiegu trądzika młodzieńczego. Nie zawiera substancji drażniących i alergizujących. Jest w wygodnej postaci balsamu, który łatwo się rozprowadza i nie pozostawia uczucia tłustości. Dzięki swoim szczególnym właściwościom Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała został już pięciokrotnie nagrodzony przez specjalistów wyróżnieniem Perła Dermatologii Estetycznej. Seria Cetaphil otrzymała również godło Odkrycie Roku ogólnopolskiego konkursu Laur Klienta 2011, a sam Cetaphil MD, Dermoprotektor do skóry twarzy i całego ciała został wyróżniony tytułem Kosmetyku Wszech Czasów w kategorii „Pielęgnacja specjalna – Problemy skórne”. :D :D :D
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Ja uzywam tylko naturalnych kosmetyków. Przedw wszystkim nie uczulaja, nie zawieraja barwników ani środków zapachowych - nadają sie idealnie do kazdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Z takich kosmetyków najbardziej lubie masło shea https://magvita.pl/balsamy/99-maslo-karite-150g.html . Jest doskonałe - super nawilża i pielęgnuje skórę.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Jak organiczne kosmetyki to tylko te marki Clochee. To polski producent, dla którego ważne jest dostarczenie wysokiej jakości kremów, wyprodukowanych tak, by nie zagrażać środowisku naturalnemu. To jest dla mnie rzecz istotna. A dla Was?
dekoder29
-#
-#
Posty: 81
Rejestracja: 2016-07-06, 19:42

Post autor: dekoder29 »

Moja żona kupuje dla siebie i naszej małej córeczki kosmetyki ze strony http://emolium.pl/produkty/emulsja_do_kapieli.aspx . Uważa, że kosmetyki te są sprawdzone i bardzo dobrze nawilżają skórę, co w przypadku dzieci jest bardzo istotne.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja kosmetyki naturalne kupuję w Eco&Well. Mogę od razu w tym sklepie sprawdzić skład produktu.
ODPOWIEDZ