pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kosmetyki naturalne

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Perelka
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-11-19, 14:43

Kosmetyki naturalne

Post autor: Perelka »

Kosmetyki naturalne na bazie tylko i wyłącznie produktów naturalnych to w dzisiejszych czasach rzadkość. Jednak istnieją firmy, które jak najbardziej produkują właśnie takie produkty. Tak samo oleje naturalne 100%. Można je mieszać z różnymi produktami, kremami, odżywkami do włosów. Wystarczy dobrze poszukać. Serdecznie polecam.
agahem
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2015-01-27, 13:38

Post autor: agahem »

Green Farmacy - super kosmetyki w śmiesznie niskich cenach, a co najważniejsze NATURALNE! To jest moje ostatnie odkrycie ;)
eyste
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-02-03, 13:09
Kontakt:

Post autor: eyste »

Green Farmacy, najlepsze jakie kiedykolwiek miałem i tanie.
Systemy jednego klucza : http://master-key.pl/
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

ja kupuję fitomedu - sa tanie i dobre, przynajmniej te które wyprobowalam ;)
agahem
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2015-01-27, 13:38

Post autor: agahem »

Ja też ostatnio odkrywam Green Pharmacy i także bardzo bardzo polecam ;)
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Nie słyszałam jeszcze o tej marce.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Zazwyczaj takie kosmetyki są niestety bardzo drogie i rzadko kto z przeciętnych śmiertelników może sobie na nie pozwolić. Dlatego ja zapisałam się na newsletter do klubu zakupowego tusziroz.pl, gdzie ponoć mają oferować ekologiczne i naturalne kosmetyki w niższych cenach. Zaskoczyli mnie na dodatek kuponem na darmową dostawę pierwszych zakupów : )
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Post autor: Pelasia »

Ja ostatnio się przekonałąm. Mam z natury bardzo wrażliwą skórę i kosmetyki naturalne mają o wiele lepsze działanie. Nawiliżają, nie podrażniają.

Zamawiam tutaj: http://kufereknatury.pl/ - mają tam bardzo duży wybór olejków. Najbardziej przypadł mi do gustu naturalny olejek arganowy:
Obrazek
Butelka za 40 zł jest naprawdę wydajna i nawilża skórę o wiele lepiej niż balsam.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja też bardzo lubię naturalne kosmetyki i regularnie je kupuję.
az01
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-06-15, 11:50
Kontakt:

Post autor: az01 »

Najlepsze są kremy zrobione w domu z rumianku i innych wspaniałych ziół .
zu_za
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2015-02-24, 21:29

Post autor: zu_za »

Kosmetyki naturalne to fajna sprawa bo nie uczulają! :) A to przynajmniej dla mnie bardzo istotna sprawa.
A co powiecie o gabinetach kosmetycznych specjalizujących się właśnie w kosmetyce naturalnej? Jeden taki jest w Lublinie: http://arabic-dayspa.pl/ .
Skorzystalibyście z ich oferty?
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Świetna sprawa, ale to niestety nie moja okolica.
Ewwas
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-14, 15:51
Kontakt:

Post autor: Ewwas »

Stosuje tylko kosmetyki naturalne, bo na inne mam uczulenie. Są droższe, ale warto.
Ignaszka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-17, 08:39

Post autor: Ignaszka »

Lubie kosmetyki naturalne, ale ich cena nie jest zachęcająca. Znacie jakies tanie?


_______
www.szkolenia-biznes.com.pl/skuteczne-z ... cownikami/
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Kosmetyki naturalne raczej nie mogą być tanie. Uzyskanie pożądanych wyciągów roślinnych jest pracochłonne i czasochłonne. Jeśli więc zależy nam na dobrych kosmetykach, musimy liczyć się z większą kwotą do zapłaty. Moja znajoma używa luksusowych kosmetyków naturalnych ze strony ecoandwell.pl i uważa, że to nie jest wydatek, tylko inwestycja. Wie, że jej skóra będzie dzięki temu w lepszym stanie, a więc nie będzie zmuszona do np. wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.
ODPOWIEDZ