pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kosmetyki naturalne

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
karii
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2016-08-22, 08:25

Post autor: karii »

A słyszał ktoś o paczuli ? Podobno mega dobre ;)
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Tylko na co? Czy to nie przypadkiem składnik perfum?
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

Całkowicie zgadzam się z poprzedniczkami - tanie kosmetyki naturalne nie moga być drogie. Mam na to patent, wolę kupić sobie np więcej cudownych mydełek do kąpieli, które starczą na dłużej, sa bardziej delikatne i lepiej pachną niż jeden żel który zazwyczaj nafaszerowany jest samą chemią. Moją inspirację stanowi unique.sklep.pl, podbili moje serce naturalnymi kosmetykami do makijażu (w tym szczególnie że wreszcie znalazłam baze do cery sucehj!)
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Z tego co kojarzę to w hebe też dostaniesz sporo fajnych i znanych. Pytanie czego szukasz i ile chcesz wydać. Nie jestem aż takim znawcą kosmetyków, ale dużo ludzi zachwala hebe właśnie.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Hebe jest dość popularne, można tam znaleźć na przykład markę Nacomi, która jest naturalna.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Też znam tę markę. Choć wolę kosmetyki Avril.
Awatar użytkownika
Luciero
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-04-28, 14:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Luciero »

Ja niezbyt mam wiedzę w tym obszarze tematycznym. Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...
(...) czasem, wbrew staremu przysłowiu, bardzo nas bolą rzeczy, których nie wiemy.
ewelina_9
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2019-10-01, 08:52

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: ewelina_9 »

Olivka Cosmetic oferuje naturalne greckie kosmetyki, które dzięki swoim właściwościom dbają o Twoją urodę, jednocześnie będąc bezpiecznymi dla zdrowia. W asortymencie dostępnym w sklepie http://www.olivkacosmetic.pl znajdują się produkty przeznaczone zarówno do pielęgnacji twarzy, jak i całego ciała. Greckie kosmetyki oparte są na naturalnej oliwie z oliwek oraz ekstraktach ziołowych, które mają dobroczynne działanie również na włosy. Zawarte w nich aktywne składniki przenikają do skóry i działają odżywczo oraz kojąco.
igamet
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2020-04-21, 09:04
Kontakt:

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: igamet »

ja ostatnio odkryłam mydlarnie świętego franciszka podobno świetne naturalne produkty
Kasiunia
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2019-04-02, 14:33

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Kasiunia »

Obecnie w drogeriach takich jak Horex jest bardzo duży wybór kosmetyków naturalnych. Nawet jest cała kategoria. Ale osobiście polecam nauczenie się czytania składów kosmetyków. Drogerie zawsze mają je wypisane na kartach produktów. Często marki nazywają swoje kosmetyki naturalnymi ale w składzie jednak jest coś co naturalne nie jest.
pomidor6
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2019-04-30, 17:53

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: pomidor6 »

decydowanie lepiej jest postawić na kosmetyki naturalne niż na te chemiczne kosmetyki. Od jakiegoś czasu korzystam z takich www.skin79-polska.pl kosmetyków z dobrych składników i bardzo jestem zadowolona. Od razu można poczuć różnice korzystając z naturalnych kosmetyków .
Kaja
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2020-11-03, 19:27

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Kaja »

Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki, to polecam gorąco preparat GR-7, który świetnie sobie radzi z problem siwych włosów. Stymuluje on cebulki włosów do produkcji melaniny, dzięki temu włosy zaczynają odzyskiwać swoją barwę. Pierwsze efekty są widoczne już po 7 dniach, a po 14 to już praktycznie mamy problem z głowy.
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: vesna »

Bardzo fajne są kosmetyki robione apteczne, wiele razy takie kupowałam, mam już obczajone, ze w DOZ maja zaplecze do robienia takich kosmetyków i jak mam od dermatologa receptę to zawsze tam realizuję
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Ania »

vesna pisze: 2021-02-09, 19:58 Bardzo fajne są kosmetyki robione apteczne, wiele razy takie kupowałam, mam już obczajone, ze w DOZ maja zaplecze do robienia takich kosmetyków i jak mam od dermatologa receptę to zawsze tam realizuję
To jest naprawdę świetne rozwiązanie. Wielkie brawa dla dozu, że mają nadal zaplecze do wykonywania takich leków recepturowych i kosmetyków. Też korzystam. Naturalne kosmetyki w dobrej cenie:)
szocikniebieski
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2021-01-26, 23:03
Kontakt:

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: szocikniebieski »

sprawdzę, wypowiem się
ODPOWIEDZ