pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Męski zegarek- oznaka stylu?

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Duże zegarki przede wszystkim zwracają na siebie uwagę ina tym chyba polega ich fenomen.
Wocie
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-11-15, 23:53

Post autor: Wocie »

Też mam zamiar sobie kupić teraz jakiś zegarek,najlepiej na pasku,macie swoje ulubione marki zegarków albo dokładny model?
marcepan1
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-01-29, 14:58

Post autor: marcepan1 »

Jakaś to oznaka stylu jest, ale często bywa tak, że faceci mają po 3 zegarki żeby im pasował do ubioru. Mi się wydaje, że czasami nie warto kupować drogiego zegarka, a lepiej kilka tańszych.
tamara20
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-01-23, 08:12

Post autor: tamara20 »

Jak dla mnie jeden a taki bardziej uniwersalny np. któryś ten http://crazytime.pl/timex by chyba wystarczył. A wam bardziej podobają się te bardziej sportowe czy eleganckie?
ovoc
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-02-18, 10:48
Kontakt:

Post autor: ovoc »

Wszystko co mamy na sobie jest oznaką naszego stylu ;)
Morek
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-02-19, 12:16

Post autor: Morek »

Mnie bardziej podobają się eleganckie zegarki jak ten Adriatica .Jak na razie mam jeden zegatek Timexa ale niedługo będę kupował inny.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Jak najbardziej. Kazdy ma komórkę, ale zegarek to jednak jest klasa.
entorek
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-02-21, 18:59
Kontakt:

Post autor: entorek »

Zegarki Orient są fajne dla facetów damskie też niczym sobie.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Osobiście nie uznaję żadnej biżuterii męskiej poza zegarkiem. Zegarek mam porządny. Jestem zdania,że warto jest zainwestować w dobrą firmę. Szczególnie,ze wcale nie musi być to taki duży wydatek. Wielu z Was jest zdania, że zegarki Nixon czy Diesel to musi być bardzo duży wydatek. Są w sieci sklepy, w których można je nabyć w bardzo dobrej cenie. Na przykład:
http://www.czaszegarkow.pl/
Jakiś czas temu zamawiałem tam zegarek marki Nixon prawie 2/3 taniej od ceny rynkowej.
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
Liduna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2016-05-23, 15:54

Post autor: Liduna »

Oczywiście, że zegarek jest wyznacznikiem stylu. Panowie, tu macie świetne zegarki Casio http://www.e-watches.pl/zegarki-meskie/casio Nie kosztują wiele, więc warto zakupić chociaż jedną sztukę.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

Zegarek to w tych czasach jest bardziej ozdobą która musi pasować do danego stylu ubrania się faceta. Chociaż wśród moich znajomych żaden chłopak nie nosi zegarka. Jak chciałam bratu kupić to powiedział, że zegarki są niewygodne a on nie lubi się ograniczać a taki zegarek uwiera na dłoni. Może jest w tym trochę racji, że faceci nie lubią nosić zbędnych rzeczy, ale uważam, że fajnie dopasowany zegarek podkreśla dobry ubiór :)
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Pewnie, że jest ozdobą. Już minęły czasy, kiedy był po prostu do sprawdzania godziny.
ODPOWIEDZ