pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Makijaż ślubny- czy warto wykonać próbę?

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Makijaż ślubny- czy warto wykonać próbę?

Post autor: Destroy »

Makijaż ślubny - czy warto wykonać próbę? Uważam, że jak najbardziej. Ślub jest bardzo ważnym i zarazem trudnym wydarzeniem w życiu kobiety. Wiąże się on z wieloma przygotowaniami, dużymi nakładami pieniężnymi i wieloma przeszkodami, które musimy pokonać, by wyjść za ukochaną osobę. Wybieramy odpowiednią suknię, wymyślamy fryzurę i makijaż. Tak samo jak z fryzurą, tak i z makijażem ślubnym wiąże się jedna ważna kwestia- próba. Musimy sprawdzić, czy dany makijaż pasuje do naszej kreacji, czy dobrze w nim wyglądamy i przede wszystkim- czy dobrze się w nim czujemy. Bardzo ważne jest to, by czuć się w nim doskonale. Nie ma wybranego momentu, który byłby najlepszy na wykonanie takiej próby. Ustalenie jej terminu zależy od różnych czynników, ale warto zrobić taką próbę gdy wszystko inne mamy już zapięte na ostatni guzik i mamy trochę wolnego czasu. Także jak najbardziej, taka próba jest potrzebna, by w najważniejszym dniu w naszym życiu czuć się pięknie.
Taki makijaż próbny oczywiście nie jest konieczny, ale ważne jest, by go wykonać- dzięki niemu gdy będziemy już tylko kilka godzin do ceremonii ślubnej nie będziemy się stresować tym, czy dany makijaż nam się spodoba. Jest to także dobry moment, by poradzić się kosmetyczki w sprawie zabiegów, jakie możemy wykonać, by polepszyć kondycję naszej skóry lub ogólnie poprawić nasz wygląd. Możemy też zaopatrzyć się w odpowiednie kremy i maseczki do pielęgnacji, wykonać jakiś zabieg upiększający, czy po prostu zrelaksować się, choć na chwilę zapomnieć o otaczającym nas zgiełku i przygotowaniach. Więc jeśli chcemy być pewne efektu naszego makijażu próbnego i jeśli mamy odłożone pieniądze na takie wydatki to jak najbardziej polecam i zachęcam wszystkie panie młode do wykonania takiego makijażu próbnego.
Oczywiście makijaż już na ceremonię zaślubin nie musi się pokrywać idealnie z makijażem próbnym- zawsze możemy zmienić zdanie, wybrać inny kolor cienia do powiek, wprowadzić jakieś zmiany. Jednak najlepiej zostać przy wybranym makijażu, by później nie stresować się, że źle zrobiłyśmy. Należy pamiętać, że pierwszy wybór jest najlepszy.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Zapraszam do dyskusji.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Ooo, temat jak dla mnie bardzo na czasie, bo akurat wczoraj byłam na wizycie w salonie kosmetycznym :) Początkowo miałam skorzystać z usług studentki kosmetologii, która dorabia sobie wykonując makijaże ślubne i studniówkowe. Widziałam zdjęcia osób z wykonanym przez Nią makijażem i fajnie się to prezentowało, ale... próbowałam się z Nią na wczoraj umówić, to był już 2 termin spotkania, bo pierwszy odwołała, wczoraj 3 razy przesuwała godzinę :-/ W końcu stwierdziłam, że nie chcę na tak nieodpowiedzialnej osobie polegać w dniu ślubu i poszłam do najbliższego salonu kosmetycznego, takiego profesjonalnego. Cóż...zapłacę pewnie 3 razy więcej niż u tamtej dziewczyny, ale miła pani od razu zapisała mnie na makijaż próbny (na 13 maja :D) i powiedziała, że w tym dniu będę musiała Jej podać, jakie mam dodatki do sukni i kwiaty, w jakich kolorach itd. Od razu dostałam kilka rad, jak do tego czasu dbać o skórę twarzy i o dekolt, a makijaż próbny rozpocznie się od oczyszczenia twarzy. Przyznać muszę, że od razu się uspokoiłam, wolę dać te 170 zł i nie stresować się, że coś będzie nie tak. Gdyby się coś nie udało i będę niezadowolona - w co wątpię - to za próbny płacę tylko 50 zł i mam jeszcze czas, by rozejrzeć się za innym salonem. Ale czuję, że trafiłam :) Komuś może się wydawać, że te 170 zł to pieniądze wyrzucone w błoto, ale ja tak nie uważam - makijaż ślubny ma być delikatny, trwały, ma umiejętnie maskować wszelkie niedoskonałości i sprawić, że będę wyglądać ładnie nie tylko w rzeczywistości, ale i na zdjęciach, które przecież będą pamiątką do końca życia :)
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

próbny makijaż jest bardzo ważny, ile razy słyszałam że kosmetyczka komuś w tym ważnym dniu zrobiła masakrę z twarzy.. sama wolałabym tego uniknac :/
katherine32
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-04-08, 14:15

Post autor: katherine32 »

na pewno warto wykonać próbny żeby nie było rozczarowań w dniu ślubu. Dla kobiet przecież to najważniejszy dzień w życiu :)
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Myślę, że warto wykonać próbę fryzury, bo z nią jest dużo roboty. Makijaż z kolei można zawsze poprawić, więc próba w tym przypadku nie jest moim zdaniem konieczna.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Jasne, że tak. To wręcz obowiązek. Sukienki balowej w ciemno się nie zakłada przecież, trzeba najpierw zrobić próbę.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

ja też uważam, że powinno się iść na próbny makijaż ślubny. Lepiej sprawdzić wcześniej zdolności kosmetyczki i czy nam wykona to co chcemy.
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Wydaję mi się, że teraz praktycznie wszystkie przyszłe panny młode wolą mieć jednak próbny makijaż ślubny.
Mokoma
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-07-27, 09:20

Post autor: Mokoma »

Bez makijażu próbnego chyba nigdy nie zdecydowałabym się na normalny makijaż ślubny. Już chyba bardziej wolałabym się sama pomalować.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja chyba w ogóle sama bym sobie taki makijaż wykonała ;)
marrinka
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-08-15, 20:35

Post autor: marrinka »

bez próbnego makijażu nie ywobrażam sobie się zdecydować na cos konkretnego
Buszajka
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2016-05-08, 17:18

Post autor: Buszajka »

Sądzę, że warto. I od razu polecę Ci podkład kryjący, poczytaj http://www.styllowy.pl/chcesz-zamaskowa ... ad-kryjacy Będziesz mieć na zdjęciach idealną cerę :)
dekoder29
-#
-#
Posty: 81
Rejestracja: 2016-07-06, 19:42

Post autor: dekoder29 »

Moja żona się malowała 3h przed ślubem u kosmetyczki.
Roksana_O
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2016-05-24, 12:28

Post autor: Roksana_O »

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu kobiety. Jest to dzień pełen stresu. Makijaż nie musi być jego źródłem. Warto zrobić próbny makijaż. To moment w którym możesz powiedzieć co Ci się podoba a co nie. W dniu ślubu nie będzie już na to czasu.
Lunneta
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2016-01-19, 13:43

Post autor: Lunneta »

Warto, ja byłam na 4 próbnych makijażach i fryzurach i ciągle trafiałam źle więc nie wyobrażam sobie, że któraś z tych Pań miała by mnie uczesać lub pomalować ale ostatecznie wybrałam osobę u której nie zrobiłam próby ale ona szykuje znane osoby do różnych programów i wzięła 500 zl
ODPOWIEDZ