pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zegarki

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Nie mam. nie noszę
psychiczna pisze:ale uwielbiam u facetów
dokładnie. ;)kiedy weszły w modę te z dużą tarczą-podobały mi się nawet, ale jakoś nie na mojej ręce. Jakoś nie potrzebuję zegarka. Zerknę sporadycznie jak stoję z czasem.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

nie mam. jedyny zegarek to ten z pierwszej komunii, nigdy nie założyłam, wolę komórkę ;)
Awatar użytkownika
tera0706
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2009-08-20, 11:39

Post autor: tera0706 »

nie wyobrażam sobie, nie mieć zegarka:)
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

nie noszę zegarka. kiedyś nosiłam, ale zepsuł się i odtąd się odzwyczaiłam. a zegarek w komórce w 100% mi wystarczy
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Ja noszę. Zwykły, stary, wytarty. Jest to dla mnie właściwie jedyna pamiątka po cioci.
Mam go już od dobrych 4 lat.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Niki pisze: A na której ręce nosicie? :mrgreen: Bo spotkałam się z tym, że niektórzy noszą na prawej :roll:
Jak zakładam zegarek to na prawą. Czemu? Nie mam pojęcia. Tak mi jakoś wygodniej... Nie wiem na czym ta wygoda ma polegać, ale tak mi jakoś pasuje ^^.
Mam zegarki z komunii. Bardzo chętnie bym je nosiła, ale mój problem polega na tym, że mam bardzo chude ręce i mimo tego, że tata dorobił mi już z trzy dziurki nadal mi z nich zjeżdżają. Nie uważam by były staromodne.
Jigga
-#
-#
Posty: 115
Rejestracja: 2009-08-26, 00:05
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Jigga »

Ja mam jeden i noszę go codziennie. I zawsze na lewym ręku
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

nosze, chociaz urwał mi sie pasek i jak narazie nie ma kto zanieśc do zegarmistrza..
lubie ten zegarek, przypomina mi kogos za kazdym razem.

na lewej rece nosze, tarcza zegara na doł, pod reką:P
Awatar użytkownika
zeglarkakara
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-08-31, 11:49

Post autor: zeglarkakara »

Ja noszę zegarek bo lubię wiedzieć która jest godzina, a kmórki nie chce mi się wyciągać z torebki...

Nosze na lewej ręce, ale kiedyś nosiłam na prawej. Na początku po zmienieniu ręki denerwowało mnie, że zegarek mam na lewej ręce, ale tak około po miesiącu już się przyzwyczaiłam. :D
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

w tym roku pierwszy raz po 4 latach załozyłam zegarek który dostałam na 18-stke Do tej pory nie potrafie sie nim posługiwać ale nosze dla szpanu :P Gorzej jak ktoś zapyta o godzinę :P
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Mam zielony, lubię go, chociaż często zapominam go założyć.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Od jakiegoś czasu noszę -do szkoły. Jest ustawiony identycznie jak szkolny zegarek i bardzo się to przydaje, bo w domu każdy zegar ma inną godzinę i zawsze się denerwowałam, ze jestem już spóźniona. A na nudnych lekcjach jest odliczanie co minutę do dzwonka i w ten sposób czas płynie dwa razy szybciej :lol2:
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Empatia pisze:A na nudnych lekcjach jest odliczanie co minutę do dzwonka i w ten sposób czas płynie dwa razy szybciej :lol2:
ja zawsze jak wpatrywałam się w liceum na zegarek, to mi leciało 2 razy wolniej ;p

Nie noszę zegarka, tyle razy sobie powtarzam, żeby chociaż założyć na egzamin, bo wtedy nie wiem ile mi jeszcze czasu do końca zostało, a u nas nikt nie wpadł na to żeby na aulach wisiały zegarki, ale jakoś zawsze zapominam.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Zegarek to fajny dodatek do stroju. Zauważyłem że modne są takie kolorowe. Chociaż u kobiet bardziej podobają mi się te klasyczne http://www.zegarek.net/zegarki/delbana/damskie.html

A wam jakie się podobają?
lubq
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2013-10-01, 11:36

Post autor: lubq »

Zegarek na ręce to super sprawa. Ważne jest tylko, żeby wybrać odpowiedni, a tego można dokonać tutaj http://www.skapiec.pl/cat/62-zegarki-meskie.html
ODPOWIEDZ