pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Najlepszy kosmetyk :)

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
sopor24
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-10-06, 22:18
Lokalizacja: Hel

Post autor: sopor24 »

Estee lauder (podkład). Jak dla mnie najlepszy jaki można było stworzyć. Nie ma maz i kryje wszystko
Could it be anybody?
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja mam tylko jeden ulubiony kosmetyk, są to odzywki do włosów z firmy Kallos
Buszajka
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2016-05-08, 17:18

Post autor: Buszajka »

Bardzo sobie chwalę kosmetyki z wodą termalną, o coś takiego mi chodzi http://www.noesen.pl/kojace-dzialanie-w ... osmetykach Mogłabym za nie zapłacić nawet dwa razy więcej, gdyby było trzeba.
Zaria
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2016-05-23, 15:56

Post autor: Zaria »

Wszyscy polecacie tu kosmetyki, więc może ja polecę sklep z kosmetykami - ekobieca.pl
To sklep internetowy, czyli najwygodniejsza i najtańsza opcja zakupów ;)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Jeśli chodzi o sklepy z kosmetykami, to ja polecam Eco&Well. Tam są podane składy wszystkich produktów, więc można to sobie sprawdzić przed zakupem.
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

Uwielbiam pomadki ochronne i balsamy do ust z nivea, jeśli chodzi o kolorówkę to bardzo lubię kosmetyki z revlona
dnowaczek87
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2015-10-20, 12:43

Post autor: dnowaczek87 »

Cześć, ja niestety nie znalazłem tematu na najgorszy więc tylko chcę wspomnieć i odradzić używanie kosmetyku Bio-Alcamid. W całą afarę z nim powiązany wmieszana jest osoba Dr. Carmelo Protopapa. Na zagranicznych forach są dyskusje: http://forums.studentdoctor.net/threads ... s.1205742/
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Oj widzę, że ktoś tu czarny PR robi. A czemu odradzasz akurat te kosmetyki?
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

A ja kupuję głównie kosmetyki z Niemiec. Jak byłam u siostry na wakacje to jej podbierałam i zauważyłam że są takie mega efekty, nie wiem, oni mają jakieś inne składy po prostu. Tak mi się wydaje, ale nawet chemia niemiecka, w sensie jakieś tam proszki do prania itp też są lepsze, więc może oni po prostu mają lepszą produkcję w tym sektorze.
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
Macob
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-06-20, 10:39

Post autor: Macob »

ja szczerze mówiąc nie dostrzegłam różnicy między chemią niemiecką sprzedawaną w Polsce, a polskimi produktami....
klekov
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2016-07-13, 14:07

Post autor: klekov »

Macob pisze:ja szczerze mówiąc nie dostrzegłam różnicy między chemią niemiecką sprzedawaną w Polsce, a polskimi produktami....
Dokładnie...
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Oglądałam kiedyś o tym program i chemia niemiecka nie różni się niczym od polskiej. Najwyżej stopniem skoncentrowania.
ciapuleks
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2016-07-19, 12:14

Post autor: ciapuleks »

płyn micelarny Garnier :)
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Post autor: Pelasia »

Ja uwielbiam kosmetyki apteczne, które zawieraja w sobie wody termalne:
La Roche Posay
Avene
czy też Vichy

Chociaz nie są takie tanie ;) Nieco taniej można zamówić je w aptekach internetowych. Kilka razy już kupowałam w aptece Cefarm:
http://www.cefarm24.pl/

Są tam bardzo dobre promocje tak wieć jeśli planujecie sobie zakupić w najbliższym czasie jakieś dobre kosmetyki to proponuje sobie zerknać ( szczególnie do zakladki z końcówkami kosmetyków).
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

famme_fatale pisze:ja mam tylko jeden ulubiony kosmetyk, są to odzywki do włosów z firmy Kallos
Moja żona ma 2 litrowe opakowania odżywek tej firmy i używa na zmiane. Ja bym chyba do końca życia miał zapas jakbym tyle sobie kupił.
A ja jako facet, mogę śmiało polecić Wam, Drogie Panie, świetne kosmetyki dla mężczyzn: https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... LOSOW.html są genialne!
ODPOWIEDZ