pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Najlepszy kosmetyk :)

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
zenka
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-23, 19:42

Re: Najlepszy kosmetyk :)

Post autor: zenka »

Moje ostatnie odkrycie to płatki MezoPure - efekt jak po mezoterapii i liftingu, zmarszczki stają się niewidoczne, skóra nawilżona, zdrowa. Na ich stronie https://www.mezopure.eu/ macie informacje o produkcie - dla mnie rewelka
teresao
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2018-11-19, 18:53

Re: Najlepszy kosmetyk :)

Post autor: teresao »

Oj, MezoPure to hit ostatniego sezonu. Sama wiem na temat tych płatków całkiem sporo, głównie dzięki ich profilowi na Facebooku - ciągle coś nowego tam znajduję, także od klientek - zwykle zadowolonych. Sama zamówiłam na 2 tygodnie kuracji te płatki, mam problem z niewielkimi zmianami w okolicach oczu więc zaczynam działać. Liczę na szybkie efekty.
zenka
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-23, 19:42

Re: Najlepszy kosmetyk :)

Post autor: zenka »

Zobaczysz, że będziesz zadowolona - skóra jest tak fajna, że nawet po wizycie u kosmetyczki nie miałam takiego efektu. Płatki MezoPure robią robotę, warto zainwestować choćby w kuracje na 2 tygodnie, choć im dłuższa, tym tańsza na ich stronie.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Najlepszy kosmetyk :)

Post autor: crystalka »

Bardzo mi się spodobały te skarpetki scholl, nawilżają solidnie, są łatwe w użyciu, bo w zasadzie tylko trzeba je na stopy nałożyć i potrzymać przez te 20 minut, podoba mi się to że nie jest skóra tłusta po tych skarpetkach.
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: Najlepszy kosmetyk :)

Post autor: vesna »

Z niedrogich i skutecznych kosmetyków to mogę wam polecić pomadkę oeparol. Codziennie jest w użyciu, mam kilka sztuk zawsze w domu. Świetnie nawilża suchą skórę, usta się tak szybko nie przesuszają, zabezpieczone są przed podrażnieniem. I w zimie i w lecie stosuję na swoje usta.
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Najlepszy kosmetyk :)

Post autor: gringot »

U nas w salonie posiadamy kosmetyki firmy https://www.monduniq.pl/pl i jesteśmy z nich zadowoleni. Jeśli chodzi o sprzęt do salonu, to także od nich mamy i jak najbardziej jesteśmy zachwyceni.
głupusia
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2021-12-08, 18:19

Re: Najlepszy kosmetyk :)

Post autor: głupusia »

ja odkryłam fajny krem liftingująco regenerujący z Bielendy serii złote ceramidy genialny świetnie sie wchłania i ładnie pachnie
Cetaji
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2023-04-24, 14:32

Re: Najlepszy kosmetyk :)

Post autor: Cetaji »

Możesz sprawdzić serum i to kilka serii wegańskich przez https://www.rheasklep.pl/serum-rhea-c-1_42.html i zainwestować w preparaty charakteryzujące się wyłącznie sprawdzonym medycznie składem.
Szczera
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2021-11-30, 03:08

Re: Najlepszy kosmetyk :)

Post autor: Szczera »

Najlepsze tusze na świecie robi firma Eveline. A seria variete i złoty tusz to cuda, szczególnie z bazą pod tusz- taki makijaż wygląda jak zrobione rzęsy metodą 2D
Obrazek
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Najlepszy kosmetyk :)

Post autor: Jolka51 »

Dla mnie zdecydowanie najlepszym kosmetykiem jest rozświetlacz do twarzy i ciała od Eveline Variete. Ślicznie się mieni, a nie trzeba go za dużo nakładać.
Obrazek
ODPOWIEDZ