pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Blog o anorektyczkach.

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
my_myself
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2012-01-22, 13:13
Lokalizacja: Poznań

Blog o anorektyczkach.

Post autor: my_myself »

Miałam dylemat do jakiego działu ten post napisać, jeśli jest w złym miejscu proszę o usunięcie :)

Co uważacie o takich blogach pro-ana. ? Powinny istnieć. ? Moim zdaniem takie dziewczyny, które prowadzą takie blogi robią pranie mózgu i inne dziewczyny też chcą być takie i jest ich coraz wiecej..

dziękuję za odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Te blogi powinny być konieczne oznaczane jako +18 i dla ludzi o mocnych nerwach. Swojego czasu przeglądałam trochę takich blogów i koszmar, koszmar, koszmar. Rozumiem, że teraz ten 'kult kości" itd. obowiązuje, ale...
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Moim zdaniem to, co te dziewczyny wypisują na tych blogach jest co najmniej chore. Można być chudym jak patyk, stosować drakońskie diety, ale na litość boską nie zakładajmy od razu blogów i nie piszmy o tym, że takie za przeproszeniem "kościotrupy" są symbolem piękna i seksapilu a dziewczyny o pięknych krągłych i zdrowych kształtach są brzydkie i tłuste. Tego typu blogów nie czytam, bo to dla mnie głupota. Jednak pomyślmy o tych wszystkich młodych dziewczynach, które wpadają przez takie bzdury w kompleksy i decydują się odchudzać owładnięte marzeniami o sylwetce czy wadze, która nie jest normalna.
ODPOWIEDZ