pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Solarium

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Chodzę gdy wymaga tego ode mnie praca.
Osobiście na codzień staram się tego unikać.Mam wystarczająco wysuszoną skórę,a w dodatku jestem szczęśliwą posiadaczką tatuażu ;)

Chociaż tak,niezwykle przyjemnie jest wygrzać się w ten sposób w środku zimy.
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

slow pisze:Chodzę gdy wymaga tego ode mnie praca.
Zdradzisz jaka praca wymaga opalenizny z solarium :)
Byłam kilka razy w solarium, bardziej wolę stojące niż zwykłe leżące. Jednak za dużo ciągnie z portfela, nie chodzę regularnie i raczej nie zamierzam.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Angel pisze:Zdradzisz jaka praca wymaga opalenizny z solarium
Modeling.Niestety.
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Solarium? Nigdy. Nie lubię się opalać, ale jak już to wole wybrać naturalne suoneczko. ;D
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Nigdy nie byłam, i się tak nie wybieram solarium chyba nie jest dla mnie.
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

chodzę. bo po prostu jakoś lubię.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Zdecydowanie nie. Jak patrzę jak niektórzy moi znajomi chodzą często na solarium to aż mnie coś strzela. No rozumiem, raz na jakiś czas, ale paru moich kolegów potrafi co 2-3 dni-.-
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Byłam raz w życiu. O.O
I okropnie... Skóra strasznie po tym śmierdzi, jest przesuszona, mimo, że smarowałam balsamem przed opalaniem.
Nadużywanie solarium mi się nie podoba, można raz, na wyjątkowe okazje, lekko się opalić (pisząc wyjątkowe okazje, mam na myśli swoje własne wesele XD).
logika
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-10-06, 12:28

Post autor: logika »

Ja osobiście od solarium wolę samoopalacze, bo są bezpieczniejsze. Za dużo się słyszy o wszystkich problemach ze skórą, które nasilają się po solarium. Ostatnio czytałam nawet, że polskie aktorki wolą samoopalacze, bo solarium negatywnie wpływa na ich wygląd. Jeśli chcecie możecie same sprawdzić tutaj: [ciach]
Ostatnio zmieniony 2011-10-08, 23:47 przez logika, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Nigdy nie byłam na solarium i nie zamierzam tego zmieniać. Albo opalanie słoneczkiem, albo naturalna cera.
Awatar użytkownika
normalnaa.
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2010-10-10, 10:37

Post autor: normalnaa. »

Nie chodzę na solarium i twierdzę, że jest mi to niepotrzebne. Zdecydowanie bardziej wolę opalanie na naturalnym słońcu.
Nie mogę czasami patrzeć na dziewczyny, które nadużyły tego solarium, to nie wygląda zbyt fajnie. Ale zdarza się, że i chłopcy tego naużywają myśląc, że są fajnie opaleni i że świetnie to wygląda, ale niestety się mylą.
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

jestem jeszcze troche za młoda na solarium, ale nie sądzę że w przyszłości będę tam chodzić. jakos wolę naturalnie się opalić.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Ja jestem jak najbardziej za bo sama korzystam. Uważam, że jeśli ktoś korzysta z głową to nie ma przeciw wskazań. Sama chodzę na 10 minut raz na dwa tygodnie. Do tego stosuję zawsze jakiś krem przed i w domu po. Ale opalanie na słoneczku tez bardzo lubię.
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Nie chodze bo solarium szkodzi skorze, nie uwazam zeby opalona w ten sposob skora wygladala ladnie
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

nie chodzę, bo za bardzo lubię moją skórę żeby ją niszczyć :) ogólnie nawet na słońcu opalam się z umiarem. Wolę długie lata cieszyć się gładką skórą niż przez chwile opalenizną.
ODPOWIEDZ