pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Piersi

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Piersi

Post autor: lui13 »

Pytanie skierowane raczej do kobiet - czy akceptujecie ich rozmiar? Co byście zmieniły? Macie je za duże, czy za małe? Macie jakieś swoje sposoby, aby zaimponować nimi chłopakowi?

Tak szczerze napiszę - nie mam w ogóle piersi, jestem bardzo szczupła (już nawet przyjaciel zaczęli się o mnie martwić) Noszę stanik push-up, piersi nie mam w ogóle, tym same sutki.
Podobam się jednak sobie, zapytałam kiedyś przyjaciela, co on sądzi i powiedział: "każda dziewczyna jest inna, Ty masz większe, inne ma mniejsze, ale jakie to naprawdę ma znaczenie? Dziewczyny wmawiają sobie często głupoty, albo robią to idiotyczne pisemka typu "Bravo". Ty jesteś bardzo urodziwą dziewczyną i Tobie mały biuścik pasuje i ładnie Ci tak jest. jesteś śliczną, szczuplutką brunetką, o małych, drobnych piersiach i tak Ci jest ładnie, taką mi się podobasz, a nie tylko moim zdaniem jesteś ładna. Jesteś szczupła, ale Tobie jako szczupłej jest tak ładnie, ale sama jednak trochę tłuszczyku masz, a chłopkom się takie podobają. Zresztą dla kogo Ty chcesz być ładna? Przecież jesteś, a biust 0 wcale tego nie zmienia, ja sam lubię mniejsze. Chłopak ma Cię zaakceptować Twoje wnętrze, a nie wygląd, pamiętasz?" trochę tak jeszcze gadał i gadał, oczywiście to nie są dosłowne słowa, bo się nie uczyłam na pamięć :D

Za nic nie chciałabym mieć, mimo mojego zera, większych piersi. Podobam się sobie, a on miał racje..
Shadi*
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-02-23, 19:19

Post autor: Shadi* »

Ja mam rozmiar B (? tak przynajmniej twierdzi kalkulator) :D sama oceniam raczej na A... nie maleńkie, duże też nie... Był czas, kiedy miałam mega kompleks na tym tle,ale mi przeszło. Twój przyjaciel miał rację - facet ma mnie zaakceptować taką, jaka jestem... Poza tym i tak cudownie ich nie zmienie :) Więc nauczyłam się akceptować :)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja mam niestety dość duży biust;/ Choć co niektórzy nie narzekają...:)
Czasami mi się podoba, a czasami chciałaby mieć dwa rozmiary mniejszy, no chociaż jeden:)
eSka
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2009-05-14, 22:55

Post autor: eSka »

Ja miseczke mam "B" :)
ale nie narzekam:)

Mam dosyć szczupłą budowe ciała także wiekszy biust mogłby zbyt obciążyć górne partie :P
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Ja mam dość duże piersi ale szczerze mówiąc, nie jestem z tego zadowolona. Chciałbym, żeby przynajmniej były odrobinę mniejsze aczkolwiek w ogóle o tym nie myślę, podobam się sobie, i jeżeli ktoś ma mnie kochać to musi to zaakceptować xD
marchewa0007
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2009-06-04, 22:47

Post autor: marchewa0007 »

Ja mam rozmiar C no i... mam no:) Tragedii i rewelacji nie ma, tak samo jakbym miała A czy B to też wydaje mi się że bym z tego powodu nie płakała. Mama taki jaki mam no i tyle:) Komu ma się podobać to się podoba;) Opinię innych mam gdzies... Zresztą są gusta i guściki...
lui13 pisze:Macie jakieś swoje sposoby, aby zaimponować nimi chłopakowi?
Nie bardzo rozumiem... dlaaczego miałabym chcieć imponować chłopakom akurat moim biustem... no cóż mam trochę większe ambicje.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Jestem zadowolona ze swoich piersi. Nie są za duże ani za małe ... takie 'do rączki' :D
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

ja mam rozmiar B75. czasami chciałabym żeby były trochę większe, ale ogólnie nie narzekam.
Awatar użytkownika
taka_sobie
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2009-06-09, 21:43

Post autor: taka_sobie »

ogólnie to na jednym staniku mam napisane 75C a na drugim 70D więc już sama nie wiem...
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

ja mam baaaardzo małe piersi. No cóż, zyję.
Chłoapk niby zaakceptował i mówi, że małe jest piękne ale jednak nie chce sie przed nim rozbierać. Glupio się czuję.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Nie mam ani za dużych, ani za małych... Wprawdzie chciałabym, żeby były większe, ale nie mam akurat kompleksów na tym punkcie. :)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Ja mam dość duże, ale gigantyczne, ale duże. Chciałabym mieć troszę mniejszę.
Zawszę słysze od koleżanek: ale Ty masz fajne, też bym takie chciała!
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

uniqex33 pisze:ale Ty masz fajne, też bym takie chciała!
Nie lubie tego, bo dobrze wiem, że gdyby miały takie jak ja mówiłyby, że chcą małe.
Ale ja powiem tak mała rzecz mały kłopot, duża rzecz - duży kłopot. I są zalety i są wady. Ale ja widzę zdecydowanie więcej wad dużego biustu.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

lui13 pisze:czy akceptujecie ich rozmiar? Co byście zmieniły? Macie je za duże, czy za małe?
Mam małe piersi, przynajmniej dla mnie. Kiedyś miałam pełne i spore piersi z których byłam bardzo zadowolona. Odkąd schudłam dość niezłe ich rozmiar również zmalał. Facetowi się podobają a ja już się nawet do nich przyzwyczaiłam.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

psychiczna pisze:Jestem zadowolona ze swoich piersi. Nie są za duże ani za małe ... takie 'do rączki'
do rączki to tak jak ja chyba ;)
ale uwazam ze to troche małe..;p
czaSem mysle sobie ze nawet duze jak na mnie a czasem ze male ze szok xD
ale kompleksow zadnych nie mam jest okej :)
jestem szczupła i mi takie pasują. i chlopakowi sie bardzo podobaja ;)
ODPOWIEDZ