pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Markowe ciuchy

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

NaćpanaSłońcem. pisze:Spotkać tam można zawsze pełno snobów.
Oj to prawda Nieraz się przez to nieźle wkurzałam w sklepie
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Jeżeli kupuję buty, patrzę na markę. Są wytrzymalsze i dłużej się pochodzi. Natomiast jeżeli chodzi o ubrania nie patrzę na markę. Wolę kupić kilka innych w tej samej cenie.
Awatar użytkownika
Paulicha
-#
-#
Posty: 106
Rejestracja: 2009-07-14, 14:51

Post autor: Paulicha »

Lubię markowe ciuchy , bo wiadomo ,że jakościowo są lepsze i bardziej "wytrzymalsze". Dłużej służą ;D
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Szczerze to wolę te firmowe. Jakoś jak widzę metkę Zara czy coś innego, to bardziej wierzę w wytrzymałość niż jeśli mowa o ciuchach z bazaru.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Jeśli mam markowe ciuchy to tylko z lumpeksu albo croppa czy house.
Nigdy nie kupiłabym bluzki za 170 zl z Zarze np.
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Ogólnie marka dla mnie nie ma specjalnego znaczenia ,ale wiadomo jakość.
Buty za 30 zł z rynku mnie nie kręcą bo to są buty ' na raz'. Co do ubrań zwykle kupowałam kiedyś na rynkach koszulki , bluzy itp ,ale z racji tego ,że różnie z nimi bywało wolę kupić w sklepie a ,że mam i styl swój ulubiony to tylko w wybranych sklepach mogę znaleźć to co chcę. Uwielbiam house i to zwykle w nim albo podobnych sklepach kupuje ciuchy. ;) Oczywiście zdarzy się i kupić w zwykłym sklepie nie powiem ,że nie. ;) Także i na szmatkach ;)
Awatar użytkownika
myszaa
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-09-19, 12:20
Lokalizacja: wiedziałeś?

Post autor: myszaa »

różnie. ostatnio coraz częściej goszczę w centrach handlowych. kiedyś było mi to obojętne. ale nie mam tak że kupuje co mi wpanie pod rękę, bo `metka`. tylko coś co naprawdę mi się spodoba. głównie są to rzeczy z croppa, house`a, bershki i c&a. po prostu jakoś tak je lubię :mrgreen:
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

mam tylko kilka ciuszków markowych :P
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Re: Markowe ciuchy

Post autor: selene »

Ja tam po prostu kupuję te ciuchy, które mi się podobają i są w dość przystępnej cenie. Metka nie ma dla mnie znaczenia.
maadzia13 pisze: A może sądzicie, że to tylko strata pieniędzy i w zamian za jedną markową koszulkę wolicie kupić 3 inne?
Tak, tak sądzę. Za takie na przykład 100 zł wydanych na jeansy w jakimś markowym sklepie mogę ubrać się cała, zaczynając od skarpetek, a kończąc na czapce ;p. Czasem zdarza mi się wejść do takiego markowego sklepu i pooglądać ciuchy, ale zwykle nie przypadają mi do gustu. No i te ceny. Ostatnio nieźle się uśmiałam jak gdzieś zobaczyłam cienki... hm... kawałek materiału, coś a'la kamizelka, ale nie do końca w cenie 300 zł. Nie dość, że nie wyglądało to zbyt ładnie to jeszcze ktoś tak to wycenił O_o .
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

Marka sie dla mnie liczy. Zwykle wydaje mase kasy na ciuchy. Czasem wręcz, gdy znajdę coś pięknego i drogiego, to szaleję. Noo, butów mam od groma, tzn. adidasów - podstawa mojego stylu ubierania się - no to nie mam jakiegoś badziewu z targu, tylko wszystko markowe.
Czasem za jakiegoś lipnego ciucha wysypać kasę szkoda, skoro są takie perełki w lumpeksach. Ogólnie, trzeba szukać, żeby się ubierać. Przynajmniej ja tak sądze.
Awatar użytkownika
alagadula
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-12-01, 16:09

Post autor: alagadula »

ja też ogromnej wagi do marki nie przywiązuję, ale wiem z własnego doświadczenia, że markowe ciuchy i buty zdecydowanie były lepszej jakości, więc uważam, że raz na jakiś czas lepiej zainwetowaś i mieć naprawdę porządne rzeczy, niż latać co chwila i kupować jakieś szmatki
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Często nie odwiedzam sklepów z firmową odzieżą. Jednak mam w domu bluzę z Nike.
Aa i mam jeszcze koszulkę z Housa.
Awatar użytkownika
alagadula
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-12-01, 16:09

Post autor: alagadula »

ja mam bluzę timberlanda 3 lata i jest prawie jak nowa, a buty reeboka też juz parę lat i sprawowały się rewelacyjnie, spokojnie mogłabym jeszcze w nich pochodzić, ale po prostu spodobał mi się inny model. Jasne zdarza się również, że kupuje jakieś bluzcezki nawet na bazarku za 15zł, no ale jakością na pewno nie świecą :/
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

zdarza mi się kupić coś markowego. jakąś bluzę nike/adidasa albo buty, dres. buty na pewno są bardziej wytrwałe niż te z jakiegoś taniego bazarku, bo jak kupowałam na bazarku to starczyły mi na miesiąc, może dwa.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Buty zawsze firmowe, wytrzymałe są chociaż. Inne rzeczy zazwyczaj też, ale to różnie bywa. Najczęściej w Croppie kupuję;).
ODPOWIEDZ