pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Markowe ciuchy

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Markowe ciuchy

Post autor: maadzia13 »

Nosicie markowe ubrania? Uważacie, że są bardziej wytrzymałe od innych? W jakie najczęściej się ubieracie? A może sądzicie, że to tylko strata pieniędzy i w zamian za jedną markową koszulkę wolicie kupić 3 inne? Zwracacie uwagę na metkę, czy po prostu kupujecie to co ładne i wygodne nie patrząc na markę?
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja NIGDY nie kupuję markowych ubrań.
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Niestety w przypadku markowych ciuchów 80% ceny to sama marka, a jakość jest taka jak rzeczy 100 zl tańszych. Dlatego nie zwracam uwagę na markowość ciuchów, a poza tym nie lubię gdy ma moich rzeczach są znaki firmowe...czuję się jak dres z wielkim napisem ADIDAS na plecach.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Metka nie ma dla mnie znaczenia. Poza tym szkoda mi kasy. Czasem zdarza się kupić cos firmowego (np. buty które no i tak nie są wytrzymalsze od tych niefirmowych).
Poza tym moim zdaniem w większości firmowych sklepów odzież tam sprzedawana jest czasem aż ohydna. Ale ludziom to nie przeszkadza i kupują głupki, co z tego że brzydkie ale firmowe.
No i nie lubię jak ktoś się tak obwiesza firmówkami i często szpanuje tym. Śmieszne.
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Nie, kupuję sobie to, co mi się podoba i takie rzeczy, w których chodząc, będę mogła podwyższyć swoją samoocenę, a z tym mam często ostatnio kłopoty..
Poza tym nie lubię reklamować czyiś firm - ja jestem człowiek, a nie reklama firm takich jak: Nike, Adidas, Puma, itp, itd...
Awatar użytkownika
Amiyo
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-02-06, 23:35

Post autor: Amiyo »

Nie kupuję, bo wolę
maadzia13 pisze:kupić 3 inne
A ludzie myślą, że jak mają metkę z Pumy, to są 'cool' i 'trendy', bo ich na to stać i nie szkoda im kasy. Żenada.
Awatar użytkownika
Miyu
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2009-01-14, 20:34

Post autor: Miyu »

W swoim czasie pracowałam w croopie :) moge sie przyznac bez bicia ze uwielbiam cropa;d i tylko tam sie ubieram.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Rzadko kiedy coś kupuję w markowych sklepach, jestem chyba sknera ale wydanie ok. 200 zł na dżinsy to dla mnie za dużo. Kupuję to co mi się podoba, nie zależnie skąd to pochodzi. Nie lubię kupować ubrać na targu, mam jakieś uraz czy coś, ale unikam takich zakupów. A metka przecież nie decyduję kim jesteś, tylko szkoda że nie każdy to wie:)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Raczej nie kupuję, dlaczego? Główny powód jest taki, że mieszkam na wsi, i zakupy robię w pobliskim mieście, gdzie nie mam oryginalnych sklepów. Mi jakoś nigdy nie zależało na metce. Zresztą nie wszystkie produkty kupione z oryginalnej firmy są lepsze jakościowo.
eSka
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2009-05-14, 22:55

Post autor: eSka »

Ja mam dużo ciuszków markowych :)
Nie żebym zwracała uwage na metke ale zazwyczaj takie sieci mają dobre gatunkowo ubrania i fajnie wykonane :)

Ale mam tez i zwykłe bez metkowe ubrania:)
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Ja tylko zwracam uwagę na markę, jeżeli chodzi o buty, bo co prawdę takie są wytrzymalsze i na dłużej wystarczają przynajmniej w moim przypadku. Jeśli natomiast chodzi o pozostałe ubrania to nie ma nić do rzeczy, ważne jest żebym się dobrze w tym czuła, i powiem szczerze, że naprawdę fajną odzież nie raz znalazłam na używanych ubraniach xD
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Podobnie jak lina. W buta przywiązuję dużą uwagę do marki... w innych rzeczach... hm.. najpierw patrze na to czy mi się to podoba, później na cenę, czy wychodzę to, czy będzie leżeć w szafie i dopiero na samym końcu na markę. ;]
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Jeśli coś mi się podoba to kupuję i nie patrze na to z jakiej firmy jest dany ciuch.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Jak powyżej patrze na make butów, choć nie mówie że koniecznie musi być to Puma, Adidas czy Nike - DC i Adio też mnie zaspokoi ;)

A ubrania no to zazwyczaj w Hause kupuje bo większość rzeczy mi odpowiana, jest w moim stylu choć z jakiegoś nie markowego sklepu też mam ubrania i nie marudze gdy mam je włożyć ;)
Asia2111
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-06-08, 19:21

Post autor: Asia2111 »

Ja tam wolę firmówki i nie ukrywam że kupuje ich dla metek bo tak jest ale i tak są bardziej wytrzymałe!
ODPOWIEDZ