pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Markowe ciuchy

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

Buty firmowe są bardzo wytrzymałe, moje adidasy maja już prawie 2 lata. jak na mnie to rekord. inne ubrania za to wolę kupować w zwyczajnych sklepach (New Yorker, Cropp), rzadziej na targu.
ciachoewela
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2012-01-09, 11:18

Post autor: ciachoewela »

Markowe buty są ok
Awatar użytkownika
my_myself
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2012-01-22, 13:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: my_myself »

Kupuje, ale okazjonalnie. Jak idę na jakieś ważniejszą okazję, wtedy coś kupię, ale zgodzę się z innymi że większość ceny, to cena za markę. W normalnych sklepach nie typu Zara, czy H&M znalazłam wiele fajniejszych ubrań nie raz na stoiskach znajdą się lepszej jakości niż w oryginalnych, zadziwiające ale prawdziwe. :roll:
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Markowe ciuchy są bardziej wytrzymałe od tanich podróbek. Poza tym zazwyczaj kolekcje nawiązują do aktualnych trendów. Zdecydowanie polecam stawiać na firmę.
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Czy ja wiem czy są wytrzymalsze? Często się zdarza ze te "markowe" są z Chin lub Turcji. I tyle z tek marki. Ja lubię chodzić na ciuchy do ciucholandów. Mam nawet taki ulubiony https://www.facebook.com/Sklep-Moda-Tan ... 451440390/ . Często można tam wygrzebac ciuszki z metkami. Skoro mogę tam kupić nowe to po co przepłacać...
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

To zależy pewnie jaka marka, bo marka marce nierówna. Trzeba umieć trafić. Ja ostatnio oglądałam buty od Casadei na stronie bymotyl.com, które z pewnością zaliczają się do markowego obuwia, do tego jeszcze włoskie, więc z pewnością tu można mówić o wysokiej jakości wyrobu.
klekov
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2016-07-13, 14:07

Post autor: klekov »

ja wole kupić taniej, a więcej
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

A to ja mam inne podejście. Wolę mniej, ale dobrej jakości. Ubrań szukam zwykle na domodi.pl. Ostatnio spodobała mi się na przykład taka koszula:

Obrazek

Wybierając markową odzież mamy pewność, że jest dobrze skrojona i zszyta. A to przecież ważne.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ooo, też mi się spodobała. A mogłabyś wysłać linka bezpośrednio do niej?
Roksana_O
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2016-05-24, 12:28

Post autor: Roksana_O »

Nie uważam, by markowa odzież była lepsza. Dodatkowo tyle osób wypełnia swoje szafy w tych sklepach, że połowa moich znajomych ma podobne do siebie rzeczy. Chcąc znaleźć coś oryginalnego zaczęłam zamawiać ubrania przez internet. Była to świetna decyzja. Na początku zamawiałam koszulki z nadrukiem, teraz sama tworzę swoje koszuli za pomocą Allprints kreator.
Dozent
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-03-19, 16:50

Post autor: Dozent »

Ja markowe ciuchy kupuje online bo nie lubię chodzenia po sklepach tradycyjnych do tego online z reguły jest dużo taniej niż w normalnych sklepach. Do tego często robię tutaj zakupy: https://sklep.royal-shop.pl/pl/p/WYPRZEDAZ-T-SHIRT-TOMMY-HILFIGER-/693 bo mają wiele promocji i wyprzedaży a do tego ciuchy przez nich sprzedawane są w 100% oryginalne i zawsze była szybka wysyłka to nic ino zamawiać i cieszyć się fajnymi ciuszkami.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

A to z chęcią zerknę! Szukam teraz sukienki na lato.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Nie kupuje markowych ciuchów, ubieram się raczej w second handach - zawsze mogę tam coś ciekawszego wyszperać.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Lacoste24_pl pisze:Markowe ciuchy są bardziej wytrzymałe od tanich podróbek. Poza tym zazwyczaj kolekcje nawiązują do aktualnych trendów. Zdecydowanie polecam stawiać na firmę.
Czy ja wiem czy wytrzymalsze ? Zależy od firmy, niektóre sieciówki są tak beznadziejne, że żona mi non stop marudzi. Ostatnio odkryła taką stronkę: https://fabrykajeansow.pl/ i polubiła kupowanie spodni tam, bo są fajnie dopasowane w sam raz do jej figury.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Fajne markowe cuchy można znaleźć w używanej odzieży. ;)
ODPOWIEDZ