pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Twój styl

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

yel. pisze:Kupuję to, co mi się spodoba.
Kupuję to co potrzebuję i mi się podoba. Zazwyczaj przy zakupach mam określony cel zakupów. Nie kupuje każdej rzeczy, która wpadnie mi w oko. Jeśli wiem, że nie potrzebuję nowej bluzki, nie kupuję jej.

Lubię ubierać się elegancko ;) Rzadko kiedy w takim zestawie występuję spodnie. Zazwyczaj spódniczka i bluzeczka.
Na sportowo też się ubieram, ale zazwyczaj wtedy gdy zostaje w domu, idę na ognisko itp.
Awatar użytkownika
Flowers.
-#
-#
Posty: 194
Rejestracja: 2009-07-20, 13:32
Lokalizacja: Wlkp.

Post autor: Flowers. »

Ja najczęściej chodzę w trampkach lub glanach. Do tego jakieś czarne spodnie lub jeansy. Góra to zazwyczaj jakiś T-shirt z nadrukiem. :)
Awatar użytkownika
Babi17
-#
-#
Posty: 304
Rejestracja: 2009-07-21, 12:51
Lokalizacja: Chojna

Post autor: Babi17 »

Ja zazwyczaj chodzę w jeansach lub dresach 3/4 do tego jakaś bluzka i adidasy lub buty na obcasie w zależności od tego gdzie idę ;)
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Zazwyczaj rurki z krokiem w kolanach bądź tradycyjne .
Kolorowa koszulka z napisem .
Tenisówki bądź moje Nike Dunk .
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Najczęściej: Jeansy, t-shirt, czasami bolerko. Lubię też dla odmiany jakieś leginsy i tunikę lub sukienkę.
Jeśli chodzi o buty to mam słabość do conversów, glanów i martensów xD
Awatar użytkownika
29ala92
-#
-#
Posty: 139
Rejestracja: 2009-08-02, 12:08

Post autor: 29ala92 »

Ja nie lubię chodzić na zakupy bo nigdy nie wiem na co się zdecydować :? i strasznie mi trudno znaleźć coś na mój rozmiar, bo jestem baardzo szczupła :P a chodzę w tym w czym się sobie podobam i co na mnie pasuje:) najczęściej dżinsy, jakaś bluzka z krótkim i na wierzch bluzka na zamek:)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

29ala92 pisze:Ja nie lubię chodzić na zakupy bo nigdy nie wiem na co się zdecydować :? i strasznie mi trudno znaleźć coś na mój rozmiar, bo jestem baardzo szczupła :P a chodzę w tym w czym się sobie podobam i co na mnie pasuje:)
U mnie tak samo ;)
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Ja mam swój własny styl i nie kupuje ciuchów bo to czy tatmo jest akurat teraz modne. Ważne żeby były ładne a nie bo teraz wszyscy się tak ubierają. Dla mnie jest to głupota...
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Ja ubieram to co mi się podoba. Z butów lubię glany i trampki. Spodnie to dżinsy. Jakaś bluzka. Do spodni przyczepiam łańcuch. Spodnie ostatnio lubię nosić, które mam z dziurami xD. Wzięłam jedną parę spodni i porozcinałam z przodu. Na przegubach rąk mam frotkę na rękę i niby pieszczochę z gazety ;P. No to chyba tyle ;)
dadexix
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-05-05, 16:52

Post autor: dadexix »

Zalezy od pogody, t-shirt, ew. z kapturem + krotkie spodnie, albo spodnie dres/szeroki jeans, troszke wieksza bluza, i loooz...

Tylko, smiesza mnie teraz, Ci wszyscy ktorzy sie lansuja szerokimi cichami, gdy jeszcze troche temu smiali sie ze mam nasrane w spodniach... coz, czuje sie jak bym szedl za moda:D
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

kupuje tylko takie rzeczy, w których ładnie wyglądam. Nie patrzę na cenę, bo jak coś jest tanie, to nie kupuję z tego powodu, bo może się okazać, że zupełnie do mnie nie pasuje
ibron
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2009-07-18, 22:18

Post autor: ibron »

Ciemna koszulka, jeansowe spodnie, ew. bluza z kapturem, nieśmiertelnik na szyi. Nic więcej ;)
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

chodzę zawsze w koszulkach na krótki rękaw albo na ramiączkach które mają fajne ciekawe nadruki i sa opięte . a jeansy tez musza byc oczywiscie opięte, biodrówki, rurki , z ciekawymi kieszeniami podkreslajacymi to i owo a takze lubie powycierane nogawki :roll:
acha a co do bluz to krotkie ze sciagaczami no i wiadome z ciekawymi nadrukami wszystko :D
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Lubię wyglądać schludnie, nieważne czy w tshircie i dżinsach, sukience i szpilkach czy jeszcze coś innego. Ładnie, schludnie i wszystko musi do siebie pasować. I nie lubię wyglądać jak wszyscy inni, wolę nosić rzeczy, które mnie jakoś wyróżniają.
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

Od początku zaznaczę, że jestem zakupoholiczką :P

Mam masę ubrań. Spodnie - czarne rurki najczęściej, tudzież jeansowe. Uwielbiam wygodę, najczęściej są to biodrówki.
Na górze luźne swetry, bluzy (kocham za duże) i t-shirty. Kolorowe, z napisami, nadrukami. Za szerokie, za długie. Nigdy dopasowane.
Buty - najczęściej pocinam w tych w ktorych jeżdże na desce, tzn. niebieskie vansy - moje ukochane <3 Poza tym mam parę par takich, które wręcz kocham. Na co dzień adidasy/trampki, aczkolwiek na szpilkach także mi wygodnie. Ale to nie mój styl.
ODPOWIEDZ