pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Twój styl

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja noszę zazwyczaj jakieś rurki i koszulka No i koniecznie buty obojętnie jakie ale muszą mieć moje bezcenne sznurówki :D
Często też chodzę w dresach albo pumpach bo mi tak wygodniej
Szpilek nie noszę bo moje nogi tego by nie wytrzymały no i raczej nie chodze elegancko ubrana.
Awatar użytkownika
Peek-A-Boo
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-11-07, 23:58

Post autor: Peek-A-Boo »

mieszam modę z elementami retro, a kroje dobieram pod figurę, nie wedle trendów ;)
Awatar użytkownika
Mimid
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2009-11-30, 18:48

Post autor: Mimid »

Najczęściej ubieram się na czarno, siwo, albo zielono-czarno, czasem coś niebieskiego [spodnie, katana. nie bluzki ;d], od święta fiolet/granat. Z butów to trampki, na zimę raczej glany, chociaż nie mogę się w tym roku zdecydować. Nie trawię kozaków, botek (?) etc. Ze spodni tylko rurki. Noszę też spódnice, ale tylko mini i muszą być dżinsowe^^. Sukienki rzadkorzadko, ale jeśli już to najdłuższa do kolan. Nienawidzę też płaszczy, wszelkich kurtek z futrem, tunik, ogólnie nic długiego d;. Najbardziej lubię bluzki na krótki rękaw, czasem zdarzy mi się ubrać koszulę. Chyba tyle.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Zauważyłam, że ostatnio częściej kupuję ubrania w ciemnych kolorach. Czernie i brązy. Czarne paznokcie, rzemyki, jakieś kolczyki, torba z wypisanym korektorem cytatem, czarna opaska na włosy. Od biedy nazwijmy to stylem. Chyba mogę to tak określić. Nigdy nie goniłam za modą.
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

Absolutnie nie należę do żadnych subkultur. Ubieram się tak, jak lubię. W to, co mi się podoba, w zależności od pogody i nastroju. Lubię zarówno spodnie, jak i spódnice. Bluzy i swetry. Ostatnio pokochałam kraciaste koszule. Do mody muszę się przyzwyczaić, nigdy jakoś nie kupuję od razu tego, co noszą modelki.
Awatar użytkownika
Mandy
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2010-09-26, 12:13

Post autor: Mandy »

Nie należę do żadnej subkultury. Ubieram się tak, jak danego dnia mam na to ochotę. Czasem elegancko, czasem sportowo.
Do mody muszę się przyzwyczaić, nigdy jakoś nie kupuję od razu tego, co noszą modelki.
Ja też. Często jest tak, że coś przestaje być modne, a ja dopiero wtedy się do tego przekonuję i kiedy wszyscy zachwycają się nowym trendem, ja wolę ten miniony.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Styl? Prawie nigdy sportowy, za to dziewczęcy pomieszany ze strojem metalowców. Przeważnie leginsy, ciemne tuniki, glany, pieszczocha, tak można mnie zobaczyć najczęściej. Czasem bojówki, chociaż spódnica też mi się zdarza, ale rzadko, bardzo rzadko.
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Mam własny styl, leję na to, co sądzą o mnie inni. Mieszkam w niedużym miasteczku i żyję wśród tak zacofanych ludzi w mojej szkole, że jako jedyny chłopak z włosami "dłuższymi ponad normę" jestem wyśmiewany : P Mimo powszechnie panującego tam przekonania, że jestem emo lub satanistą, nie utożsamiam się z emo, a metalem jestem tylko w pewnym stopniu. Ubieram się po swojemu, jak chcę, nie pozwalam nikomu narzucać mi stylu.
"Mój" styl to oczywiście te długie włosy, nienawidzę być ostrzyżonym na łyso, brr. T-shirty w ciemnych odcieniach z napisami najczęściej. Kiedyś nosiłem tylko bluzy z kapturami, kangurki, teraz noszę raczej bluzki bez kapturów. Nienawidze białych koszul, ale takimi czarnymi, stylowymi nie pogardzę. Chodzę zawsze w luźnych, workowatych dżinsach, nic innego nie wkładam na siebie. Od jakiegoś czasu nie rozstaję się z moją skórzaną kurtką <3
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Bagi, kaptur, duże buty, luźny t-shirt, oto cały mój styl.
Weronika19
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2010-04-15, 11:21

Post autor: Weronika19 »

Jak ja idę po zakupy to nie robię jakiś planów. Po prostu szukam i jak coś fajnego zauważę to wtedy kupuje.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Pod żadną z subkultur nie mogę się podpisać. Konkretnego stylu nie mam. Ubieram się w to co akurat mi się spodoba.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

hm...jaki mam styl? to zależy od dnia, u mnie. Np. dzisiaj szerokie tzw. hip-hopowe spodnie i bluzkę w paski, a przedwczoraj rurki i długą bluzkę z jakąś gitarą.
Zwykle nie jestem taka "modnisia". Mam mało rzeczy, bo zwyczajnie wolę kupić jakąś płytę/książkę niż ciuch, więc chodzę w tym co mam.
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

ja przeważnie chodzę w rurkach i do tego jakiejś kolorowej bluzce/bluzie, adidasy/balerinki itp. zdarzy mi się też ubrać dresy. ubieram po prostu to, co mi wpadnie w oko i jest wygodne.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Adidasy, spodnie nisko, za duża koszulka/bluza.
Kiedyś chodziłem wszędzie w bejsbolówce zwykłej, teraz jednak nie czuję takiej potrzeby :).
karola_gl
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2012-05-21, 14:25

Post autor: karola_gl »

Ja na wyjścia lubię czuć się elegancko ale zarazem modnie i stylowo. Jednak na co dzień wolę ubierać jeansy, koszulki z nadrukiem i trampki... wybierając taki styl też można fajnie wyglądać, wszystko zależy od konkretnego połączenia.
ODPOWIEDZ