pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Twój styl

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Twój styl

Post autor: kashmira »

Macie swój styl? Jaki on jest? Podążacie za modą i danymi trendy w sezonie? Czy sporadycznie kupujecie ubrania, które po prostu wpadają wam w oko?:)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja staram się kreować własny niepowtarzalny styl. Przeważnie jest to styl Punk/Metal. Nie chodzę w tym co jest akurat na topie bo to nie dla mnie, jakieś przykrótkie bluzki i spódnice ledwo zakrywające tyłek.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Mam tak że odrzuca mnie od tego na co rzucaja się inni:) za modą nie podąrzam. Nie pokazuje też swoim ubiorem przynależności do żadnej grupy, bo za takim czymś nie przepadam. Chodze w tym co dla mnie wygodne i co mi się podoba.
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Ja nie naleze do żadnej subkultury ale uwielbiam się ubierać na kolorowo ;p i dość nie typowo jednak z gustem ;p przywaznie rurki do tego jakaś luźna lub obcisła bluzka(najlepiej dłuższa) i kupuje to co wpadnie mi w oko ;)
agusia16
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2009-03-16, 17:26
Lokalizacja: z domu;D

Post autor: agusia16 »

ja nie lubie podążać za modą. Wole kreować swój własny, niepowtażalny styl. Mam taką manie, jak kupuje jakieś buty to dokupuje jakieś sznorówki:P np. teraz mam czarne adidasy do tego kupiłam czerwone sznorówki, poprzeplatałam je z czarnymi i fajnie wygląda, albo do skolnych trampków kupiłam takie rażące zielone sznorówki i też pomieszałam je z czarnymi i wyszła taka fajna szachownica;)
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Tak ja mam pewieny styl: 'DUSZYCZKA STYL' hehe
Więc to co przez to chciałam przekazać przez ten mało ambitny text to to że mam swój własny styl! Nie lubie gdy ktoś nosi taki same ciuchy co ja...denerujne mnie to! chyba że tego nie widze ;)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Kocham kolorowe t-shirty z nadrukami. <3.
Do tego jeansy, zazwyczaj powycierane.
I tradycyjnie trampki. ;)
Kocham też nietypową biżuterię - bransoletki z zamków (tych suwaków takich), zawleczek od puszek, czy kolczyki robione na szydełku. ;]
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Duszyczka pisze: Nie lubie gdy ktoś nosi taki same ciuchy co ja...denerujne mnie to! chyba że tego nie widze ;)
A ja właśnie nie rozumiem takich ludzi.. Często jakaś panna robi aferę, że ktoś kupił sobie takie samo ubranie, chore... Co w tym złego?
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

A ja właśnie nie rozumiem takich ludzi.. Często jakaś panna robi aferę, że ktoś kupił sobie takie samo ubranie, chore... Co w tym złego?
Dokładnie. :]
Wszyscy korzystamy ze sklepów dla których odzież produkowana jest masowo, więc nie mamy prawa robić afery o to, że ktoś nosi coś takiego jak my.
A jeśli ktoś ewidentnie kopiuje 'nasz styl'? Cóż, pozostaje nam się cieszyć, że jesteśmy dla kogoś wzorem. :]
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nigdy nie podążałam za moda, oczywiście stosuje się od czasu do czasu do podstaw mody, ale bez przesady. Nie chce na siłę czuć się "trendy".
Mam w klasie dziewczynę, która uważa się za alfę i omega co do ubioru, jeszcze nigdy nie usłyszałam, żeby coś je się podobało. Urodzona malkontentka, ciągle narzeka, nie powie że ktoś ma fajne dżinsy z obawy że jej nie są wystarczająco dobre. Jak mnie dziwne.
Co do stylu, muszę przede wszystkim czuć się dobrze w tym czym jestem i średnio mnie obchodzi czy to jest modne czy też nie;)
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Niki, Tandetna poprostu nie lubię gdy ktoś ubiera się tak jak ja , ale to nie znaczy że robie komuś aferę bo ma takie same spodnie :)
Awatar użytkownika
Hard Candy.
-#
-#
Posty: 54
Rejestracja: 2009-05-10, 10:52

Post autor: Hard Candy. »

No, ja mam koleżankę, która dokładnie wszystko kopiuje z mojego stylu. Gdy ja robie sobie percing-ona też(i na dodatek w tym samym miejscu), gdy ja kupię trampki-ona też. Nawet włosy farbuje na ten kolor co ja. Ale najlepsze jest, to, że do mojego stylu (mój bardziej indie rock, więc daleko mu do stylu hh) dobiera jakieś bluzy itp. w stylu hh i robi z siebie zioma. Oo'
[To było co do kopiowania.; x ]

Jeśli chodzi mój styl to nie lubię kopiować od innych. Uwielbiam różne dodatki, bluzki z nadrukami, rurki, tramki itp. ; ]
Awatar użytkownika
tylko_samolubna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-04-30, 21:38

Post autor: tylko_samolubna »

rozpuszczone wlosy albo kitka
kaptur na leb
czarne ciuchy luzne wygodne
na szyi krzyzyk symbol "zycie po smierci"
a na nogi trampki albo glany.
mam gdzies co inni mysla jak na mnie patrza to jest moj styl.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Hard Candy., nieprzyjemna sytuacja z tą dziewczyną :? naprawe współczuje jak napisałam wyżej też nie lubie jak ktoś prubuje się do mnie upodobnić... :roll:
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Ja też nie mam subkultury ale muszę przyznać, że najbardziej lubię chodzić w ubraniach koloru czarnego i białego, lubię łączyć te dwa kolory. Dlatego często chodząc na zakupy myślę, nad rzeczami tego kolory aczkolwiek nie zawsze tak jest xD
ODPOWIEDZ