pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Cieniowanie włosów

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Psychodeliczna
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-06, 21:42

Post autor: Psychodeliczna »

Zdecydowanie fryzjer. Bałabym się wziąść za to, lecz w razie nieszczęsliwego wypadku miałaym pretensje tylko do siebie.
Moim zdaniem każde. Lubię pocieniowane włosy i prostą grzywkę równo obciętą. Takie 2 nie współgrające ze sobą rzeczy. ;D
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Cieniuję. Lekko, bo lekko i niemal przy końcach, ale cieniuję. Uważam, że bardziej mi to pasuje. Raz kazałam się obciąć na równo, i wyglądałam jak dziewczynka z podstawówki, w dodatku źle się w tym czułam, pocieniowane włosy jakoś lepiej się układają. Oczywiście obcina mnie fryzjerka, sama bym się nie odważyła, bo by mi chyba wyszła na głowie jakaś asymetria. :P
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Byłam raz u fryzjerki, żeby mi właśnie pocieniowała włosy.
Nigdy więcej :D
Każdy się w inną stronę wywijał.
Wolę mieć niepocieniowane :p
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Teraz mam strasznie pocieniowane włosy. Na dole głowy zostało mi ich bardzo mało. Na górze za to są gęste. Gdy pocieniowałam, od razu miałam jakby 2 kg mniej na głowie, fajne uczucie.;)
Awatar użytkownika
xCassie.
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2011-01-13, 09:15
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: xCassie. »

też kiedyś sobie tak mocno wycieniowałam, ale teraz mam tylko leciutko, bo ani tego w kitkę zebrać ani nic..
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Ja już nie pamiętam, kiedy miałam niepocieniowane. Ale to dlatego, że mam tak gęste włosy, że gdyby były ścięte prosto, to byłoby ich zbyt wiele. I oczywiście u fryzjera ;)
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Nie podobają mi się prosto ścięte włoscy. Cieniuję i to dosyć mocno, tak mi jest lepiej i przynajmniej nie wyglądam jak przylizana.
Grzywkę robię sobie sama.
Awatar użytkownika
Tienne_ami
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2011-01-15, 19:58

Post autor: Tienne_ami »

A ja sobie dzisiaj ścinałam grzywkę na prościutko, a włosy mam też na prosto. I na krótko ;D
Awatar użytkownika
Devilka
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2012-01-09, 18:01
Lokalizacja: dokądś

Post autor: Devilka »

Sama mam lekkie cieniowanie, ale robione u fryzjera. Sama bym się bała:)
ODPOWIEDZ