pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szkolne fryzury.

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

A ja mam pytanie.

Czy moglibyście mi doradzić fryzurę? Zastanawiam się nad popersem( http://www.youtube.com/watch?v=8HXoKoH5FIM , gość przy pianinie i flecie ma taką fryzurę). W załączniku jest moja wstrętna facjata.
Załączniki
Fejs Bandyty
Fejs Bandyty
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

no tylko nie dawaj tego na awatara xD
w zasadzie fajne ale to idz sie przytnij z boku a na górze sobie zostaw bo jakaś kiepska masz na razie ta grzywke
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Właśnie tak chcę zrobić. A grzywka jeszcze urośnie :)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Szkolna fryzura powinna być skromna, nie wyzywająca ale też ładna i elegancka. Ostatnio przeglądałam ofertę salonu purediamond.pl i znalazlam świetną fryzurę na rozpoczęcie roku szkolnego/bal lub inne ważne dla nas wydarzenie. Gorąco polecam ten salon, tworzą wspaniałe fryzury, mają też w ofercie farbowanie, dekoloryzacje i różne inne ciekawe zabiegi :)
Obrazek
bogdan221
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2018-08-09, 11:06

Re: Szkolne fryzury.

Post autor: bogdan221 »

Ostatnio ze sklepu https://sklep.fryzaw.pl/produkty/akceso ... kie,2,4346 kupiłem bardzo dobre akcesoria fryzjerskie.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Szkolne fryzury.

Post autor: crystalka »

Jak sobie radzicie z układaniem włosów w zimie? Mi się bardzo zawsze elektryzują i puszą, szczególnie jak jest wilgotno, popada deszcz to wyglądają strasznie, znalazłam fajny patent i jak je rano lekko wyprostuję prostownicą, mam babyliss z jonizacją, to się ładnie trzymają cały dzień i nie puszą się.
ODPOWIEDZ