pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wyprzedaże!

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
anuta
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-07-05, 08:52

Wyprzedaże!

Post autor: anuta »

Chwalcie się koniecznie co kupiliście! Jakie łupy? Jakie zniżki w sklepach?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Hm... Ostatnia zniżka, którą kojarzę była na oliwkowy żel pod prysznic.
W sumie coś długo nie szalałam po wyprzedażach.
Jeśli chodzi o ciuchy, ostatni "łup" był kawałek czasu temu i obejmował czarny podkoszulek. Więcej grzechów nie pamiętam ;P.
Awatar użytkownika
Zua.
-#
-#
Posty: 239
Rejestracja: 2009-10-30, 11:32

Post autor: Zua. »

Zanim zorientuję się, że w danym sklepie są przeceny wszystko jest już dawno przebrane. Wtedy pozostaje wybierać między za małym podkoszulkiem a wielkimi szarymi skarpetami.
Tak więc na wyprzedaże chodzę raz na ruski rok.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

W tym roku nawet się obłowiłam :D za 150zł kupiłam 5 sweterków z fajnym składem, więc to mój hit. Poza tym trochę biżuterii przecenionej o 60% też się opłacało :)

Ostatnio znalazłam fajną aplikację w której zaznacza się ulubione marki, a potem dostaje się informacje jakie promocje trwają w ich sklepach. Dla mnie bomba, bo w zasadzie jak nie ma promocji to rzadko coś kupuje. Dla ciekawych podaję link do aplikacji: PROMOCJE
Można również jej używać przez facebook (ja tak wolę), na fanpage Blue City jest zakładka Moje Blue City i tam właśnie możemy wybrać marki.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja ostatnio byłem w złotych tarasach razem z narzeczoną ale nie widziałem żadnych przecen. Nowe kolekcje za to ciekawe ;P
_________________
Sarbinowo domki nad morzem
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Eee, nowe kolekcje są drogie ;-) Ja czekam na kolejne przeceny, a w międzyczasie kupuję ciuchy używane w ciucholandach :D
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja zazwyczaj śledzę allegro i szukam jakiś licytacji albo wchodzę na oferty kończące się Naprawdę można kupić coś za grosze Po sklepach nie chce mi się chodzić :P
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Jeżeli lubicie spać na czymś wygodnym, to tutaj są dobre wyprzedaże materaców http://www.klinikasnu.pl/16-promocje
Myślę że każdy znajdzie sobie tutaj coś dla siebie :)
piotr18
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-06-29, 14:30

Post autor: piotr18 »

trochę ciuchów w tych sklepach http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/start.html www.embros.pl
promocje do 50 %
marekk2
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2013-09-19, 14:25

Post autor: marekk2 »

Teraz w zasadzie wszędzie są wyprzedaże, bo sezon letni się skończył. Dobre buty wyrwałem na http://stendi.pl/mezczyzni/buty/sportowe. W stacjonarnych sklepach już prawie nie ma rozmiarów albo danego modelu.
puczx
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-09-24, 10:04

Post autor: puczx »

Dlatego zawsze czekam na zakończenie jakiegoś sezonu, żeby kupić sobie coś fajnego na przecenach :)
Awatar użytkownika
patim22
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-09-24, 11:47

Post autor: patim22 »

ja wyszukuję wyprzedaży przede wszystkim w necie. nie kręcą mnie tłumy w sklepach ;/
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Kto ma ochotę na tańsze zakupy wiosennych kolekcji to w Blue City (w Warszawie) jutro będzie walentynkową noc zakupów :D sklepy będą czynne do północy i oczywiście mają być promocje i rabaty :) . Ja nie omieszkam się wybrać bo nigdy nie przepuszczam takich okazji :P
kierka
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-02-19, 13:48

Post autor: kierka »

Ja dziś w sieci kupiłam sukienkę przecenioną o 100 zł ! :D będzie na cieplejszy czas :)
Awatar użytkownika
kumkwat
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2014-02-27, 16:34

Post autor: kumkwat »

Chyba się już pokończyły co?
ODPOWIEDZ