pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Higiena intymna

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Higiena intymna

Post autor: Jolka51 »

Na pewno warto stosować odpowiednie żele i dbać o siebie szczególnie gdy zauważysz u siebie objawy infekcji. Jakiś czas temu, gdy infekcja intymna mnie zaskoczyła, postanowiłam wypróbować Octeniseptu. Byłam zaskoczona tym jak szybko przyniósł mi ulgę w uporczywych objawach. Do tego infekcja do tej pory nie nawróciła. Następnym razem na pewno także go użyję, tym bardziej że jest bez recepty i zawsze mam go w apteczce.
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Higiena intymna

Post autor: Ania »

Powiedzcie, dziewczyny - czy któraś z Was miała problem z suchością pochwy? Ja myślałam, że u mnie to jakaś infekcja, ale okazało się, że to właśnie dyskomfort spowodowany suchością. Kupiłam globulki Vagisan, stosuję już kilka dni i czuję poprawę.
zamik
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2018-09-29, 20:17

Re: Higiena intymna

Post autor: zamik »

Ania pisze: 2021-04-14, 21:50 Powiedzcie, dziewczyny - czy któraś z Was miała problem z suchością pochwy? ...
To jest akurat częsty problem, sama tak miałam. A przy czymś takim podrażnienia, otarcia robią się szybko i są dokuczliwe. U mnie sprawdziła się cicatridina, globulki z kwasem hialuronowym i wyciągami z ziół. Wystarczy po jednej dziennie przed snem sobie zaaplikować i z każdym dniem czuje się poprawę.
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Higiena intymna

Post autor: Ania »

No to u mnie właśnie podobnie było z tymi globulkami Vagisan. Początkowo stosowałam każdego dnia (ale tak naprawdę wystarczyło jedno opakowanie), teraz raz, dwa razy w tygodniu, jak mi się przypomni ;) dla podtrzymania efektu nawilżenia, jest naprawdę ok :)
ODPOWIEDZ