pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dodatki

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Szale i chusty wszelkiego rodzaju, kapelusze i torebki. Mam obsesję na tym punkcie. Rzadziej paski. Jeszcze rzadziej kolczyki. Nie noszę żadnych pierścionków/bransoletek/łańcuszków, bo mnie denerwują.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Uwielbiam kolczyki. Inne dodatki też lubię, ale trzeba z tym uważać, bo niektórzy poobwieszają się wszystkim co się da i wyglądają jak choinka.
Awatar użytkownika
Babi17
-#
-#
Posty: 304
Rejestracja: 2009-07-21, 12:51
Lokalizacja: Chojna

Post autor: Babi17 »

Noszę jeden łańcujesz i kolczyka w uchu a czasem 3 :P lubię duże szmaciane torby są wygodne i pojemne :)
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Srebrny łańcuszek z krzyżykiem musi być ;] i oczywiście z pierścionkiem ukochanej ;]. Ja lubię też mieć pierścionek na kścióku ;]
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Pierścionki, czasem łańcuszki, obowiązkowo zegarek, duża torebka, pasek w spodniach, czasem jakies koraliki
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

4 srebrne pierścionki na co dzień,cieniutka srebrna bransoletka,i zegarek.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

kolczyki, torebka, pasek w spodniach, krzyżyk, czasem pierścionki
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

kolczyki, pierścionek od bliskiego przyjaciela xD, łancueszek albo złoty z krzyżykiem z bierzmowania, albo srebrny z pierscionkiem :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Trójkolorowa bransoletka, obrączka, agrafka w uchu, łańcuszek z krzyżykiem, trójkolorowe koraliki Nic więcej nie jest mi potrzebne.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Torebki, duże żeby wszystko mi się mieściło ;p Lubie delikatne kolczyki, nie roztaję się z swoim łańcuszkiem i zegarkiem. Pierścionków nie lubię chodzę tylko w obrączce od chłopaka. Zresztą jak każda kobieta no prawie każda, wszystkich tych głupot mam pełno i rzadko kiedy w tym chodzę. :roll:
Jednego nie lubię przesady, nie lubię wyglądać na kogoś kto nadaje się na złom.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

M. pisze:Zresztą jak każda kobieta no prawie każda, wszystkich tych głupot mam pełno i rzadko kiedy w tym chodzę. :roll:
Owszem. Mam pełno różnych dupereli, koralików, bransoletek, łańcuszków, tylko pierścionków nie mam. Poza tym jakieś kolorowe apaszki i inne dodatki. Jednak praktycznie przed każdym wyjściem z domu tak się spieszę, że zapominam cokolwiek założyć/wziąć...
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Rose pisze: Jednak praktycznie przed każdym wyjściem z domu tak się spieszę, że zapominam cokolwiek założyć/wziąć...
Doskonale to znam A potem w drodze przypominam sobie co chciałam wziąć i jestem wściekła że wszystko robię na ostatnią chwilę
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ja też mam tego strasznie dużo. Czasem się dziwię, skąd mam taki pierścionek lub taką apaszkę O_o
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja właśnie pierścionków nie mam w ogóle :roll: Co jakiś sobie kupię od razu gubię ;/ Jeśli już jakiś zakładam to pierścionek mojej mamy z dużyyym czarnym oczkiem - pasuje do wszystkiego.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

To ja muszę mieć i pierścionki, i kolczyki obowiązkowo, kiedyś zgubiłam mój ulubiony w Warszawie i już nie znalazłam :cry:
ODPOWIEDZ