pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dodatki

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Rose pisze:Co jakiś sobie kupię od razu gubię ;/
Matko ile ja takich pierdoł zgubiłam to tej pory czuję ból po ich stracie :lol2:
Mam całą szafkę tego, od miesięcy tam nie układałam, czasem jak tam zaglądam i aż się dziwię jakie mam tam rzeczy.
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

uwielbiam.. chociaz ostatnio coraz mniej
zawsze jakieś kolczyki, korale.. lub ładna i ciekawa torebka. :)
Kleopatra
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2009-08-04, 16:22
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: Kleopatra »

Hmmmm kolczyki wiszące najchetniej , przeróżne wzory i kolory , korali nie nosze , mam jeden srebrny łancuszek z literką imienia i to on zdobi moją szyję :)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Mój nierozłączny rzemyk na nadgarstku. :)
Generalnie lubię nietypową biżuterię np. bransoletka z zawleczek od puszek. ;]
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Podobnie jak Tandetna. Rzemyk, tyle, że na szyi. A na nim mam mój ulubiony kapsel od tymbarka ;)
NaćpanaSłońcem.
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2009-05-21, 20:19

Post autor: NaćpanaSłońcem. »

Mam kilka bransoletek na ręce,ale ponieważ są dla mnei baardzio ważne nie sćiągma ijh nigdy .
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Kolczyki- obowiązkowo. nie wyjdę bez nich z domu ;D
Na szyi tylko czasami korale. Łańcuszków żadnych. Miałam chyba 4 czy 5 i wszystkie mi się zerwały ; /
Czasem jakiś pierścionek.
Opaska na włosy od czasu do czasu.
Bransoletki raczej nie.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

kolczyki zakładam od czasu do czasu, jeśli uważam, że akurat pasują mi co całości stroju. Od paru lat noszę łańcuszek z krzyżykiem - dostałam go w prezencie od bliskiej mi osoby, ale nie oznacza on bynajmniej mojej gorliwej wiary.
Mam też 2 pierścionki - też prezenty, mają dla mnie wartość sentymentalną.
Za opaskami na włosy i bransoletkami nie przepadam.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

mam pełno kolczyków, z których mam po 1 sztuce, kiedyś miałam więcej tych wszystkich dodatków, lubie jakies oryginalne rzeczy, których nikt inny niebędzie miał;0 kiedyś nawet sama próbowałam robiś kolczyki z modeliny, naet mi to wychodziło, ale znudziło mi sie to ';)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Dodatki? Nigdzie nie ruszam się bez kolczyków (nawet polubiłam wiszące), a ostatnio zainwestowałam w rzemyki i noszę je owinięte na dłoni. Fajnie to wygląda. Poza tym raczej nie szaleję. Unikam przesady i obwieszania się jak choinkę, bo jak dla mnie wcale nie prezentuje się to najlepiej. Paski, korale, naszyjniki, wymyślne torebki i inne to dla mnie rzadkość.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Aktualnie nigdzie nie ruszam się bez pieszczochy, zawsze jest na mojej ręce. I w zależności od czasu, gdy zdążę - na moim palcu znajdzie się jakiś pierścionek, na uszach kolczyki, a na szyi jakiś wisiorek lub obroża, jednak nigdy nie jest to przesadzone. Złota aktualnie nie noszę, ponieważ nie pasuje mi do reszty dodatków, a złote pierścionki są w tej chwili na mnie za duże.

No i różnego rodzaju torby, torebki, torebeczki.
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Zawsze mam czarny, gruby rzemyk na ręce, czasami dwa. ;d Czasami założę pieszczochę, albo jakieś inne bransoletki, ale to też rzadko, bo rano wszystko robię na szybko i zapominam o tym, tak samo jak o kolczykach. ;] Na szyi albo korale, albo wisiorek. Chust i apaszek nie noszę, no chyba, że mnie gardło boli, albo ogólnie jest zimno to mam trzy. Jedna czarna, druga czerwono-czarna w kratę, trzecia granatowo-zielono-różowa też w kratę. xD
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Ostatnimi czasy mam fizia na tym punkcie, często nosze bransoletki koraliki na szyje pierścionek od czasu do czasu i kolczyki obowiązkowo.
mania.
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2010-09-29, 14:40

Post autor: mania. »

Rzemyki biały i czarny na prawej ręce, na lewej zazwyczaj biała apaszka :>
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Ostatnio są to u mnie przeróżne kolczyki własnej roboty, kapelusze oczywiście :mrgreen: i jakieś bransoletki, również przeróżne od przeplatanych w barwach rasty do gumowych wspierających poszczególne akcje.
ODPOWIEDZ