pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lokówka, prostownica, karbownica

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Lokówka, prostownica, karbownica

Post autor: Rose »

Używacie tych przedmiotów? Codziennie, od czasu do czasu czy może tylko okazyjnie?
Prostujecie całości, podwijacie grzywkę, robicie duże lub małe loczki?
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

No ja niedawno byłam u fryzjera, a że włosy mi się lekko falują to fryzurka traci cały urok. Przymierzam się więc do kupna prostownicy, tylko moja mama narzeka, że ona niszczy włosy... Ja jej tłumacze, że są różne preparaty ochronne, ale ta dalej swoje. No nic w końcu ją namówię. 8)
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Prostuję, ale bardzo żadko. Zazwyczaj wtedy jak umyję włosy wieczorem i pójdę spać z mokrymi. Wtedy rano mam szoopę na głowie i prostownica jest niezbędna.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

prostownicy używam, teraz już coraz częściej. Prostuję całe włosy no i oczywiście grzywkę, bo ona wywija mi się we wszystkie możliwe strony.
lokówkę też posiadam, nawet chyba lepszej jakości niż prostownicę, ale używam jej dość rzadko. Żeby zrobić porządne loczki trzeba poświęcić naprawdę dużo czasu, a jego np. rano nie posiadam aż tak wiele.
Awatar użytkownika
Eroll
-#
-#
Posty: 112
Rejestracja: 2010-05-04, 15:08

Post autor: Eroll »

Traktuję moje włosy żelazkiem (;
Ile i jak prostuję zależy od czasu i chęci. Raz całe włosy, raz tylko grzywka, a innym razem mam to gdzieś i wychodzę z "czymś przypominającym loki".
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Prostuję codziennie całe włosy, bo rano wywijają się we wszystkie strony.
Karbownicy używam jakieś 3 razy na rok ;D
Lokówki użyłam raz w życiu, ale fryzura się nie udała taka jak chciałam ;p
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja prostuje włosy raz na x czasu, ale używam do tego celu żelazka... Prostownica mi jest niepotrzebna, częściej je kręcę, ale tylko na papilotach, a karbownica to mi się jedynie z frytkami kojarzy....
Awatar użytkownika
Eroll
-#
-#
Posty: 112
Rejestracja: 2010-05-04, 15:08

Post autor: Eroll »

NAwiedzonA pisze:ale używam do tego celu żelazka... Prostownica mi jest niepotrzebna
Ja z tym żelazkiem wyżej napisałam tak w przenośni. Jak się prostuje włosy żelazkiem? :shock:
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Eroll pisze:Jak się prostuje włosy żelazkiem? :shock:
Kilka moich znajomych tak robiło :D Przez bibułkę, czy coś.

Ja prostownicy używam niemal codziennie, ale tylko do grzywki.
Raz na ruski rok wyprostuje włosy, zazwyczaj jak gdzies wychodzę.
Ostatnio gdy wychodziłam ze współlokatorkami na imprezę to zrobiły mi fajną fryzurę, bo najpierw wyprostowały włosy, a pózniej zrobiły lokówką takie duże loki.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja tylko grzywkę prostuję... Zawszę kładę grzywkę na desce do prasowania, ustawiam żelazko na odpowiednia temperaturę i tyle.
Awatar użytkownika
Eroll
-#
-#
Posty: 112
Rejestracja: 2010-05-04, 15:08

Post autor: Eroll »

Ja tylko grzywkę prostuję... Zawszę kładę grzywkę na desce do prasowania, ustawiam żelazko na odpowiednia temperaturę i tyle.
Ała, szczerze mówiąc bałabym się takiego zabiegu (;

Prostownicą robi się fajne loki, ale też trzeba mieć do tego dobrą rękę.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Cytat:
Ja tylko grzywkę prostuję... Zawszę kładę grzywkę na desce do prasowania, ustawiam żelazko na odpowiednia temperaturę i tyle.

Ała, szczerze mówiąc bałabym się takiego zabiegu (;
ja też :D

Moje włosy są codziennie prostowane, jeżeli je spinam to prostuje grzywkę i trochę kitkę przejadę, bo nie lubię kedy mi odstaje, a jak rozpuszczonw to całe ;)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Był taki czas, że prostownice używałam codziennie. Teraz dałam sobie z tym spokój ale tylko ze względu na moje lenistwo. W tym przypadku przynajmniej wyjdzie to na dobre moim włosom.
Prostuje wtedy, kiedy mam szopę albo są powykręcane na wszystkie strony żeby nie wyglądać śmiesznie.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Może z pół roku temu moje włosy widziały prostownicę.
Co miesiąc mówię sobie ,żeby wreszcie kupić porządna lokówkę i jakoś nie wychodzi.
Tym bardziej, żeby efekt był dobry trzeba jednak znaleźć czas i cierpliwość, czasem nie mam jej do swoich włosów.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Prostuję rzadko, przeważnie tylko grzywkę, gdy po umyciu za bardzo fika 8) Jeszcze rzadziej prostuję całe włosy, mam lekko falowane i polubiłam to. Lokówka praktycznie nie gości w moich dłoniach, na wielkie wyjścia czasem zakręcę. A karbownica? Kiedy to było, jakieś 4 lata temu? ;p
ODPOWIEDZ