pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lokówka, prostownica, karbownica

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Icannotfly. pisze:W sylwestra mam zamiar użyć lokówki.
Raz w życiu użyłam :D Ale dość szybko mi się wszystko rozpadło, to chyba nie na moje włosy.
Awatar użytkownika
Kotnie Bejbe
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2011-01-04, 23:49

Post autor: Kotnie Bejbe »

Mam włosy średniej długości, więc czasem na prawdę dziwnie wyschną, wtedy muszę wyprostować. Poza tym, w całkiem prostych, lepiej się czuję.
Awatar użytkownika
Wicia
-#
-#
Posty: 140
Rejestracja: 2010-10-26, 19:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wicia »

Czasami używam prostownicy aby grzywka tak nie sterczała :) Mam włosy, które nie są ani proste ani falowane wiec cokolwiek z nimi zrobię i tak po dwóch godzinach wracają do swej pierwotnej postaci.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Mam proste włosy więc prostować nie muszę chyba że grzywkę czasem. Nie bawię się też w robienie loków bo po prostu mi się nie chce i w rezultacie zyskuja na tym moje włosy.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

'Rzuciłam' prostowanie, na szczęście. Zaakceptowałam moje fale i o dziwo, nie układają się tak tragicznie, jak przedtem. Jest lepiej, więc nie zamierzam katować prostownicą włosów farbowanych i moje włosy są teraz dużo mniej zniszczone, gdy farbuję i nie prostuję niż wtedy, gdy prostowałam, a nie farbowałam.
Awatar użytkownika
Kvasia
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2011-03-21, 10:35
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: Kvasia »

Nie używam takich rzeczy xD nigdy nie używałam i pewnie nigdy się nie przekonam do tego typu wynalazków : D

Naturalnie :)
Awatar użytkownika
karolinat
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-02-04, 11:40

Post autor: karolinat »

prostownicę oczywiście że używam ale nie codziennie;p prostuje włosy zaraz po umyciu i wysuszeniu ich. a podziwiam dziewczyny co prostują włosy żelazkiem ja bym się nie odważyła ;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Od ponad pół roku nie używam ani prostownicy ani lokówki, ba! ja obecnie nie używam nawet suszarki ;P Odkąd nie maltretuję włosów ciepłem są w o wiele lepszej formie. A naprawdę idzie się przyzwyczaić i polubić własne włosy nawet, gdy nie są idealnie proste.
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

Ja używam prostownicy od czasu do czasu , staram się hamować , ponieważ kiedyś prostowałam 2 czy tez 3 razy w tygodniu i nie wyszło mi to na dobre ... Włosy były tak zniszczone , mimo iż używałam różnych specyfików ochronnych przed prostowaniem ... Jak mi się zdarzy wyprostować włosy to po całości :)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Nigdy nie prostowałam włosów. Mam naturalnie proste. A jeśli chcę mieć falowane- wystarczy nakręcić pasma na palce kilka razy i jest okej :)
Lokówki użyłam raz, od wielkiego dzwonu (na I komunię świętą xD)
Awatar użytkownika
Barbiee
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2011-04-08, 13:15

Post autor: Barbiee »

ja prostownicy używam zazwyczaj do grzywki bo włosy mam naturalnie proste,lokówki ani karbownicy nie używam bo loki mi się nie trzymają
Awatar użytkownika
insane.
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-05-14, 18:25

Post autor: insane. »

Moje włosy po myciu wyglądają beznadziejnie. Ani proste, ani kręcone, ani falowane. Takie powywijane, jak nie wiadomo co. Tak więc je prostuje. ;)
Awatar użytkownika
georgina
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2011-06-22, 22:00

Post autor: georgina »

Mam naturalnie proste włosy, więc prostownicy używam, w porywach, raz na miesiąc.
Marzą mi się kręcone. Po użyciu lokówki i spryskaniu włosów lakierem, trzymają się one około 30 minut ><
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

ja prostownicy używam zawsze do prostowania grzywki. czasami zdarzy mi się
prostować całe, a tak to zostawiam takie małe loczki, jak mi się same robią :)
emkaa2
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2015-03-19, 07:50
Lokalizacja: warszawa

Post autor: emkaa2 »

ja nie umiem jakos krecic wlosow lokowka wychodza beznadziejne loki:/
carpe diem
ODPOWIEDZ